Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » wtorek, 27 cze 2006, 03:24

WZT napisał(a):no torche snu trzeba zlapac- bo jutro znowu trzeba wstac...
eee.. ja się zastanawiam czy opłaca mi się kłaść, bo śpiąca nie jestem, a "rano" trzeba wstać :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » wtorek, 27 cze 2006, 19:00

WZT napisał(a):czasem trzeba sie na chwile polozyc aby jakos funkcjonowac... :P :P
noo.. zgadzam się, tylko ostatnio mi to coś nie wychodzi :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » wtorek, 27 cze 2006, 23:48

WZT napisał(a):bo ty mloda jestes jeszcze.... : P: P :P :P :P :P
jak sie przyzwyczaisz to dopiero bedzie sajgon....
odezwał się stary :> . Ja już zaczynam się przyzwyczajać :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » wtorek, 27 cze 2006, 23:55

WZT napisał(a):przepraszam ze napisalem mloda- teraz bede pisal per "stara" :P ..... prawde powiedziawszy dlugi czas bez snu powoduje niezle akcje na bani-wiec tego nie polecam....
ależ ja się nie gniewam, bo nawet nie potrafię, cieszę się, że jestem młoda :lol: . Akcje typu zaśnięcie na ulicy.. Karol, nie Ty jeden cierpisz na bezsenność :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Eonica » środa, 28 cze 2006, 08:54

Ja ta przez ostatni tydzień spię jak zabita i się nie dziwie bo biore jakieś środki na uspokojenie które działają nasennie. :)
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez barmaid » czwartek, 29 cze 2006, 05:06

Nie, tak zawsze nie będzie....Achaja :*
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Eonica » środa, 20 wrz 2006, 23:46

ehhh... ;/ znowu zasne coś koło 2-3, pośpie z 3 godziny i jutro będę chodziła sfazowana... :cigar:

Nie ma to jak brak snu [smilie=wall.gif]
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez gość » czwartek, 21 wrz 2006, 07:44

słuchawki na uszy , opaske na oczy i pseudomorfeusz nadchodzi
czy to juz starość ?
czemu nie śpicie?
gość
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 20:52

Postprzez kamila » czwartek, 21 wrz 2006, 09:40

Kicham, smarkam, nos mnie boli.. noc nie przespana. Czuje sie spuchnięta 8) , niech mnie ktoś przytuli :dontgetit: :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości