Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez Flo_ » środa, 28 cze 2006, 20:44
W piatek i sobote wraz z zacnym SatH^Raa ogladamy mecze w Anti
Piatek 21:00
Wlochy - Ukraina
Sobota 21:00
Brazylia - Francja
Wszyscy sa zaproszeni

Im wiecej ludu tym lepiej

-
Flo_
-
przez Mafi » środa, 28 cze 2006, 20:45
prawie jak zlot...

-

Mafi
- Gwiazdor
-
- Posty: 1634
- Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 5335991
przez Flo_ » środa, 28 cze 2006, 20:46
Mafi napisał(a):prawie jak zlot...

prawie nie robi tu ZADNEJ roznicy

-
Flo_
-
przez Flo_ » środa, 28 cze 2006, 20:49
mala korekta
o 17 tez mozna juz ogladac Niemcy - Argentyna

-
Flo_
-
przez Vin » środa, 28 cze 2006, 20:49
dzieki za zaproszenie
przyjde
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
-

Vin
- Uzależniony
-
- Posty: 2101
- Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49
przez Flo_ » środa, 28 cze 2006, 20:50
Vin napisał(a):dzieki za zaproszenie
przyjde
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
trzymam za slowo

-
Flo_
-
przez Vin » środa, 28 cze 2006, 20:51
Flo_ napisał(a):Vin napisał(a):dzieki za zaproszenie
przyjde
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
trzymam za slowo

sie za kieszen trzymaj jak zaprosiles
a nie za slowo
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
-

Vin
- Uzależniony
-
- Posty: 2101
- Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49
przez Flo_ » środa, 28 cze 2006, 20:52
Vin napisał(a):Flo_ napisał(a):Vin napisał(a):dzieki za zaproszenie
przyjde
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
trzymam za slowo

sie za kieszen trzymaj jak zaprosiles
a nie za slowo
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
hehe

No jak przyjdziesz to pomysle

-
Flo_
-
przez Mafi » środa, 28 cze 2006, 20:56
Flo_ napisał(a):Vin napisał(a):Flo_ napisał(a):Vin napisał(a):dzieki za zaproszenie
przyjde
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
trzymam za slowo

sie za kieszen trzymaj jak zaprosiles
a nie za slowo
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
hehe

No jak przyjdziesz to pomysle

a jak ja przyjdę to też pomyślisz?

-

Mafi
- Gwiazdor
-
- Posty: 1634
- Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 5335991
przez Flo_ » środa, 28 cze 2006, 21:09
kurde ja nie organizuje, ja mowie ze ogladam tam mecz

-
Flo_
-
przez Hnitek » środa, 28 cze 2006, 21:24
Może też wpadne, zobacze jeszcze

-

Hnitek
- Ważniak
-
- Posty: 276
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez Kalynka » środa, 28 cze 2006, 22:43
Ja tam bylam prawie na kazdym meczu i z frekwencja jest slabiutko /pomijajac mecze ktora grala Polska/.
-

Kalynka
- Ważniak
-
- Posty: 204
- Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
- Lokalizacja: Kolobrzeg
przez kazió » czwartek, 29 cze 2006, 10:15
bede z wami duchem heh
-
kazió
- V.I.P
-
- Posty: 464
- Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
- Lokalizacja: Wolne Miasto
przez Tisaja » czwartek, 29 cze 2006, 12:34
Mogłabym przyjść... komentować w sposób, za który byście mnie zabili...(chyba znacie mój stosunek do piłki noznej)
Hmmm... kuszące....

-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości