Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Sauniere » środa, 28 cze 2006, 16:07

hahahaha ... mam poglady konserwatywno-liberalne z domieszka monarchizmu i nacjonalizmu integralnego .. o antysemityzmie i rasismie mowic nie mozemy
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Postprzez Sauniere » środa, 28 cze 2006, 17:27

oczywiscie
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Postprzez marek » środa, 28 cze 2006, 19:53

ptaku napisał(a):I jest czym się chwalic?
skoro ma takie poglądy i nie wstydzi się ich? dlaczego nie ...
Avatar użytkownika
marek
V.I.P
 
Posty: 410
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
Lokalizacja: sda6

Postprzez Kalynka » środa, 28 cze 2006, 19:54

Długoimienny napisał(a):Po twoich tekstach odnoszę wrażenie, że także ultrancjonalista, antysemita i rasista.

No co Ty. To tylko Zbyszek.
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Vin » środa, 28 cze 2006, 19:55

Kalynka napisał(a):
Długoimienny napisał(a):Po twoich tekstach odnoszę wrażenie, że także ultrancjonalista, antysemita i rasista.

No co Ty. To tylko Zbyszek.


Kalynka :lol: jesteś boska :lol:

Nie mogę....

:lol:

To tylko Zbyszek...

:lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo_ » środa, 28 cze 2006, 20:18

skoro to Zbyszek to wszystko wyjasnia :lol:

Ahoj Zbyszek :twisted:
Flo_
 

Postprzez kazió » środa, 28 cze 2006, 20:37

wyglada na to ze i ja kiedys znalem Zbyszka .hehe
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Sauniere » środa, 28 cze 2006, 20:59

no pieknie .. wszyscy mnie wszedzie znaja a ja nikogo ;)
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Postprzez Eonica » czwartek, 29 cze 2006, 10:08

Pierwsze zdjęcie jest robione (o ile się nie myle) w bibliotece szkolnej w Gromku :P
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez Mafi » czwartek, 29 cze 2006, 11:36

latoooo... :D prawie letnia fota... ;p
Obrazek
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo_ » czwartek, 29 cze 2006, 11:37

za duzo ubran Mafi :P
Flo_
 

Postprzez FiDo » czwartek, 29 cze 2006, 11:42

fajny stroj kapielowy :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo_ » czwartek, 29 cze 2006, 11:50

ciekawe czy majtki miala, bo sie chwalila ze..... :twisted:
Flo_
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości