Eonica napisał(a):Pożyjemy zobaczymyJaka pogoda będzie to będzie, mam tylko nadzieję, że będzie ciepło.
Pogoda jest codziennie ,nie ?
Eonica napisał/a:
Pożyjemy zobaczymy Jaka pogoda będzie to będzie, mam tylko nadzieję, że będzie ciepło.
Pogoda jest codziennie ,nie ?
tak aby pozniej mozna bylo na jakies narty wyskoczyc czy cos..a poki co niech bedzie jak najcieplej 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości