tez juz zyje wakacjami... ale od nich dzieli mnie TYLKO jeden malutki egzaminek...
Cichy, baaardzo Ci wspolczuje... dziewczyny, wam tez

Niestety szczęście mnie opuściło
Czeka mnie poprawka 2 września
I wcale nie jestem taka pewna czy przypadkiem 26 sierpnia nie będę pisać jeszcze jednej poprawki
Istny pogrom. Ale tak to jest kiedy na pierwszy rok przyjmuje się 900 osób, a potem trzeba 500 odwalić
.... Zadanie egzaminu - przetrzepać szeregi
I tak jestem szczęśliwa, że tak długo byłam jedną z nielicznych 'bezpoprawkowych' ... ale szczęście nie trwa wiecznie i zaczynam się stresować 
Hy Hy
oraz poprawka 22 wrzesnia z fizjologii
i wtedy będę mogła powiedzieć że w pełni zaliczyłam pierwszy semestr
![icecream [smilie=icecream.gif]](./images/smilies/icecream.gif)
mam nadzieje ze nie bede musiala specjalnie we wrzesniu przyjezdzac i pisac tego jeszcze raz!
)
![mml [smilie=mml.gif]](./images/smilies/mml.gif)
cichy napisał(a):ja sie pytam jakie wakacje![]()
![]()
![]()
![]()
ja mam jeszcze 5 egzaminow, z czego kilka jest dosyc ciezkich
i jak tu sie cieszyc z tak pieknej pogody![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

Peny napisał(a):To gdzie ty mieszkasz? U mnie zimno wieje i beznadziejnie jest.... [ale za to cudownie wyglada niebo za oknem]
a tych 5 egzaminow.. pfff.. dasz rade
Tak jak Ty, Fidiaszku z historia sztuki. Jak nie teraz, to we wrzesniu![]()
![]()
, cieplo, prawie wcale wiatru nie ma...no pogoda super, ale lipaUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości