WZT napisał(a):qrczak napisał(a):Wszystko już zaliczone, teraz tylko poprawić pracę magisterską, obronić i koniec nauki.
Nie piszę, że na zawsze bo to wiadomo co człowiekowi jeszcze odbije
Z czego masz magisterke(temat) i kiedy sie bronisz?
Temat: Kategoryzacja obiektów hotelarskich jako wyznacznik standardów jakości na przykładzie ...
Obrona jeszcze nie wiem dokładnie kiedy, końcówka września albo początek października.


...

