studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez qrczak » niedziela, 25 cze 2006, 20:44

WZT napisał(a):
qrczak napisał(a):Wszystko już zaliczone, teraz tylko poprawić pracę magisterską, obronić i koniec nauki.
Nie piszę, że na zawsze bo to wiadomo co człowiekowi jeszcze odbije :?:


Z czego masz magisterke(temat) i kiedy sie bronisz?


Temat: Kategoryzacja obiektów hotelarskich jako wyznacznik standardów jakości na przykładzie ...

Obrona jeszcze nie wiem dokładnie kiedy, końcówka września albo początek października.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez padalec » niedziela, 25 cze 2006, 20:50

WZT napisał(a):
qrczak napisał(a):
WZT napisał(a):
qrczak napisał(a):Wszystko już zaliczone, teraz tylko poprawić pracę magisterską, obronić i koniec nauki.
Nie piszę, że na zawsze bo to wiadomo co człowiekowi jeszcze odbije :?:


Z czego masz magisterke(temat) i kiedy sie bronisz?


Temat: Kategoryzacja obiektów hotelarskich jako wyznacznik standardów jakości na przykładzie ...

Obrona jeszcze nie wiem dokładnie kiedy, końcówka września albo początek października.


czemu tak pozno???
nie zalezy tobie na wszybszym terminie?

Nie interesuj się, bo kociej mordki dostaniesz.
padalec
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 19:36

Postprzez qrczak » niedziela, 25 cze 2006, 20:51

czemu tak pozno???
nie zalezy tobie na wszybszym terminie?


Na pierwszy termin obrony się nie wyrobiłem z własnego lenistwa, a promotor mi powiedział żeby w wakacje mu nie przeszkadzać bo żoną poszczuje więc wolałem nie ryzykować.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » niedziela, 25 cze 2006, 20:54

Nie interesuj się, bo kociej mordki dostaniesz.


Drogi padalcu czy nie miałeś perzypadkiem ćwiczyć francuskiego w praktyce :?:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Peny » niedziela, 25 cze 2006, 21:11

taaak.,. stanowczo za malo energii za duzo materialu i... za malo czasu. Jutro start okolo 10... wstep do socjologii egzamin ustny caloroczny czesc pierwsza i mam nadzieje ostatnia... Niedobrze mi po tej kawie... :?
jeszcze tylko w czwartek demografia i moge wracac do domu :) ...
byle do czwartku
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Elfik » niedziela, 25 cze 2006, 21:55

A ja mam od kilku dni wolne i chyba troszkę zadomowię się na forum :)
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez kazió » poniedziałek, 26 cze 2006, 00:00

towarzystwo juz nosami pracuje , znaczy sie sesja w pelni :? wszedzie slowotok i zgrzytanie zebow slychac :)
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Peny » poniedziałek, 26 cze 2006, 16:07

no i kolejny pozytywny wpis w indeksie :D
teraz tylko demografia... bedzie dobrze :D Czy juz wszyscy maja wakacje i tylko ja sie uzeram z nauka w ten upal? :wink:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez FiDo » poniedziałek, 26 cze 2006, 16:12

zartujesz? ja za tydzien dopiero mam ostatni egzamin
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez yennefer » poniedziałek, 26 cze 2006, 18:06

Peny, no coś Ty. przede mna też jeszcze dwa egzaminy, sesję mam do początku lipca. 8)
a gorąc taki, że najchętniej to by człowiek poszedł nad jakieś jeziorko (skoro morze na razie jest za daleko ;)), a tu lipa...trzeba sie uczyć... :slina:
...ale nie kce mi sie. ja tam juz żyje wakacjami :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Mafi » poniedziałek, 26 cze 2006, 18:12

O ranyy... ostatni egzamin to ja mam 8 lipca... ;p

A przedtem jeszcze jeden jakiś... ;p Ale to już 30tego czerwca... ;p

Tak więc... nie marudzić... :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez cichy » poniedziałek, 26 cze 2006, 18:13

Peny napisał(a):no i kolejny pozytywny wpis w indeksie :D
teraz tylko demografia... bedzie dobrze :D Czy juz wszyscy maja wakacje i tylko ja sie uzeram z nauka w ten upal? :wink:

Peny skarbie niektorzy maja ostatni egzamin 9 lipca :wink: :evil: :evil: :evil:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość