przez Tonic » piątek, 23 cze 2006, 00:14
Chorwacja-Australia(2:2), jeden z najlepszych meczów jakie widziałem na tym Mundialu( nie pomijając takich spotkań jak Argentyna- WKS , Włochy-USA , Holandia- WKS, Czechy-Ghana , Szwecja-Anglia czy też Meksyk-Iran) Co działo się na tym meczu wiedzą Ci tylko którzy oglądali. Główna postacią tego meczu został taż sędzia. Nie zauważył dwóch zagrań ręką zawodnika z Chorwacji na polu karnym, pokazał 2gą żółtą kartkę Simunicowi ale zapomniał dać czerwoną!! Dopiero w 92ej minucie Simunic dostał ją za 3ą żółtą!!!!!!.No ale zawodnicy pokazali klase ,jestem pełen uznania dla Australii(choć bramkarz najsłabszym ogniwem) i trenera Hiddinka co zrobił. Chorwaci także zasłużyli na wielkie brawa za walke do ostatnich minut. Mecz dramatyczny, emocjonujący, oby takich jak najwięcej…….