Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » wtorek, 20 cze 2006, 11:59

[center]***[/center]
Lech Lite już się chłodzi... Sath wczoraj reklamował, 25% kalorii mniej... hmm... sprawdzimy, sprawdzimy... ;p pianki do jedzenia są, deserek waniliowy jest, budyń jest, czekolada jest... flagę się zaraz wywiesi... :) jestem zwarta i gotowa do meczu Polski :D jeszcze tylko 3 godziny ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo_ » wtorek, 20 cze 2006, 12:28

Mafi napisał(a):[center]***[/center]
Lech Lite już się chłodzi... Sath wczoraj reklamował, 25% kalorii mniej... hmm... sprawdzimy, sprawdzimy... ;p pianki do jedzenia są, deserek waniliowy jest, budyń jest, czekolada jest... flagę się zaraz wywiesi... :) jestem zwarta i gotowa do meczu Polski :D jeszcze tylko 3 godziny ;p


Budynia nie ma :P Wyjechal :P
Flo_
 

Postprzez Flo_ » wtorek, 20 cze 2006, 12:47

"jaki sponsor taka gra - TP SA" :lol:

" Komu punkty, komu? Bo jedziem do domu" :lol:
Flo_
 

Postprzez Martius » wtorek, 20 cze 2006, 15:28

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Mafi » wtorek, 20 cze 2006, 15:33

goooooooooooooooooooooooooooooooooooool :D :D :D :D :D :D
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Martius » wtorek, 20 cze 2006, 15:42

:lol: buahahah jest sie z czego cieszyc
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Mafi » wtorek, 20 cze 2006, 15:49

Martius napisał(a)::lol: buahahah jest sie z czego cieszyc

Nie. będę płakać wiesz.

za to śmiać się jest naprawdę z czego... brawo
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Mafi » wtorek, 20 cze 2006, 16:24

goooooooooooooooooooooooooool nr 2 :D :D :D :D :D :D :D
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo_ » wtorek, 20 cze 2006, 16:52

Martius napisał(a):
Flo_ napisał(a):
Martius napisał(a)::mg:
anglia - ekwador obstawiam na ekwador :twisted:


utopia, postaw 100zl to Ci uwierze :lol:

100 nie ale z 20 napewno postawie :twisted:



Martius :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To bylo wysmianie

Niemcy - Ekwador 3:0

:lol: :lol: :lol:
Flo_
 

Postprzez Mafi » wtorek, 20 cze 2006, 16:53

wieeeeeedziaaaaaaaałaaaaaaaam... :D :D :D :D :D

:jupi: :jupi: :aloha: :aloha: :jupi: :jupi:

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Martius » wtorek, 20 cze 2006, 16:54

Flo_ napisał(a):
Martius napisał(a):
Flo_ napisał(a):
Martius napisał(a)::mg:
anglia - ekwador obstawiam na ekwador :twisted:


utopia, postaw 100zl to Ci uwierze :lol:

100 nie ale z 20 napewno postawie :twisted:



Martius :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To bylo wysmianie

Niemcy - Ekwador 3:0

:lol: :lol: :lol:


czekam na angliee :twisted:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Flo_ » wtorek, 20 cze 2006, 16:55

albo na Szwecje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Flo_
 

Postprzez U-S » wtorek, 20 cze 2006, 17:51

Przegapiłam taki piekny mecz :( uuuuuuuuuuuuu........
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości