Moje motto, na dziś, jutro.....

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Suzy » czwartek, 15 cze 2006, 14:59

Achaja napisał(a):Całe szczęście i pomyśność naszego życia zależy od dobrego użytku, jaki zrobimy z naszymi namiętnościami
Kartezjusz


mhm... to na dziś :oops:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez echo » piątek, 16 cze 2006, 07:20

nie czyń komu - co tobie niemiłe
echo
Rozgrzewa się
 
Posty: 24
Dołączył(a): piątek, 16 cze 2006, 07:00

Postprzez Dreams » piątek, 16 cze 2006, 21:19

... to tylko nasza wyobraźna robi z każdego Wczoraj i każdego Jutro obecną chwilę... :girl:
Dreams
 

Postprzez Dreams » piątek, 16 cze 2006, 21:21

Arkadiusz K napisał(a):Moje motto na najblższy czas.... "Ja już jestem zdrowy... tylko choroba jeszcze o tym nie wie :D


Uśmiałam się do łez.. :lol: :girl:
Dreams
 

Postprzez FiDo » piątek, 16 cze 2006, 21:37

co masz zrobic jutro, zrob dwa dni temu.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: Moje motto, na dziś, jutro.....

Postprzez Purple Rose » niedziela, 18 cze 2006, 15:09

Dreams napisał(a):Każdy z nas ma jakieś motto, które za nim chodzi, bądź właśnie przeczytał jakieś mądre zdanie. Większość z nas wpisuje je przy postach. Jest tam jednak mało miejsca. A znamy ich znacznie więcej.. czasmi są zabawne, czasami petetyczne ale wrato sie nimi podzielic z innymi to do dzieła... :) Moje jest jako pierwsze i znajduje się - strzałeczka w dół......


Zyj chwilą ... to moje motto :P Proste, ale prawdziwe :P
Avatar użytkownika
Purple Rose
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): niedziela, 18 cze 2006, 14:57

Postprzez kamila » niedziela, 18 cze 2006, 19:35

i coś dla mnie :twisted:

•{nadmiar słodyczy zagraża żołądkowi} Szekspir.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez padalec » niedziela, 18 cze 2006, 21:18

Ręce do góry!(niemieccy patrioci)
padalec
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 19:36

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 18 cze 2006, 21:18

..doceniam to, co z natury mam.... :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Suzy » niedziela, 18 cze 2006, 23:16

"życie żartuje sobie z nas w najmniej zabawnym momencie"
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Olga » niedziela, 18 cze 2006, 23:59

"Człowiek zbyt silny nie może otworzyć się na miłość, zamyka się w swojej sile jak w twierdzy. Nie potrafi się poddać. "
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Dreams » poniedziałek, 19 cze 2006, 12:02

....."Nigdy nie kupuj miłości za cenę bycia wycieraczką do butów "..... :girl:
Dreams
 

Postprzez Dreams » poniedziałek, 19 cze 2006, 12:11

... "Kłamiąc kłam, tak byś w kłamstwa wierzyl sam".... :girl:
Dreams
 

Postprzez blawatek-blu » poniedziałek, 19 cze 2006, 12:36

W tych zaganianych czasach, znajdz chwilę tylko dla siebie.
blawatek-blu
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 20:23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości