Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez FiDo » niedziela, 18 cze 2006, 18:59
a zeby nie bylo to Ci napisze jeszcze tutaj
Wikipedia.pl
Spam to elektroniczne wiadomości rozsyłane do osób, które ich nie oczekują. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.
Istotą spamu jest rozsyłanie dużej liczby informacji komercyjnych o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia jaka jest treść tych wiadomości. By wiadomość określić mianem spamu musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:
1. treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy;
2. odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości;
3. treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Flo_ » niedziela, 18 cze 2006, 19:01
FiDo napisał(a):a zeby nie bylo to Ci napisze jeszcze tutaj

Wikipedia.pl
Spam to elektroniczne wiadomości rozsyłane do osób, które ich nie oczekują. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.
Istotą spamu jest rozsyłanie dużej liczby informacji komercyjnych o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia jaka jest treść tych wiadomości. By wiadomość określić mianem spamu musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:
1. treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy;
2. odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości;
3. treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.
ale zrzeda, pisze to drugi raz

-
Flo_
-
przez FiDo » niedziela, 18 cze 2006, 19:01
Ty tez

napisales publicznie to i ja musialem hehehe
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Flo_ » niedziela, 18 cze 2006, 19:03
FiDo napisał(a):Ty tez

napisales publicznie to i ja musialem hehehe
do tego formalista

-
Flo_
-
przez FiDo » niedziela, 18 cze 2006, 19:03
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości