trainz 1.5 dodatki

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

trainz 1.5 dodatki

Postprzez lukaszkg » czwartek, 15 cze 2006, 14:44

mam pytanie czy zna ktoś stronę z dodatkami ( lokomotywy, wagony) do gry trainz 1.5
lukaszkg
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 14 mar 2006, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez lukaszkg » sobota, 17 cze 2006, 07:53

szukałem ale nic zabardzo nie znalazł
lukaszkg
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 14 mar 2006, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: trainz 1.5 dodatki

Postprzez Purple Rose » niedziela, 18 cze 2006, 15:27

lukaszkg napisał(a):mam pytanie czy zna ktoś stronę z dodatkami ( lokomotywy, wagony) do gry trainz 1.5


Poszukaj w jakiejs wyszukiwarce np. google.pl ... http://www.szukacz.pl
Avatar użytkownika
Purple Rose
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): niedziela, 18 cze 2006, 14:57


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości