Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez lukaszkg » czwartek, 15 cze 2006, 14:44
mam pytanie czy zna ktoś stronę z dodatkami ( lokomotywy, wagony) do gry trainz 1.5
-
lukaszkg
- Rozgrzewa się
-
- Posty: 23
- Dołączył(a): wtorek, 14 mar 2006, 12:52
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez lukaszkg » sobota, 17 cze 2006, 07:53
szukałem ale nic zabardzo nie znalazł
-
lukaszkg
- Rozgrzewa się
-
- Posty: 23
- Dołączył(a): wtorek, 14 mar 2006, 12:52
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez Purple Rose » niedziela, 18 cze 2006, 15:27
lukaszkg napisał(a):mam pytanie czy zna ktoś stronę z dodatkami ( lokomotywy, wagony) do gry trainz 1.5
Poszukaj w jakiejs wyszukiwarce np. google.pl ...
http://www.szukacz.pl
-

Purple Rose
- Rozgrzewa się
-
- Posty: 21
- Dołączył(a): niedziela, 18 cze 2006, 14:57
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości