baner wzamian za logo

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

baner wzamian za logo

Postprzez lukaszkg » piątek, 16 cze 2006, 12:40

potrzebuje logo do mojej strony http://www.lukaszkg.xp.pl chodzi mi o te logo co jest na góże zielone żeby tam gdzie ten napis mamboportal to żeby zmienić. w napisie żeby było lukasz home page . wzamian umieszczę na mojej stronie baner ( przykład na dole mojej strony).
logo to powinno być zapisane w formacie PNG
lukaszkg
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 14 mar 2006, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » piątek, 16 cze 2006, 12:49

a po polsku?
Flo_
 


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron