i jego zajebiste rysowanie
wczoraj ktorys z komentatorow blysnal tekstem "Hiszpanowie" 
Roman napisał(a):McCool - z tego co piszesz o "duchu walki" wynika, że w jakichkolwiek rozgrywkach powinno grać najwyżej 4-5 najlepszych ekip, bo po co mają rywalizować pozostałe (w domyśle tak słabe jak Polska, Togo czy... San Marino), skoro najpewniej przegrają. Tak Nie Jest. Teraz to taki płacz, że po co Polacy jechali na mistrzostwa, skoro grają tam lepsze drużyny od nich.



Nemmerle napisał(a):prześwietna relacja z meczy Argentyna S i CzG
http://sport.gazeta.pl/Mundial2006/1,73600,3421318.html
a zdjęcie na samym dole powala- tak się kształci kadry!
BLAaa napisał(a):Nemmerle napisał(a):prześwietna relacja z meczy Argentyna S i CzG
http://sport.gazeta.pl/Mundial2006/1,73600,3421318.html
a zdjęcie na samym dole powala- tak się kształci kadry!
Na prawdę świetna.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości