Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez astic » czwartek, 15 cze 2006, 10:39

Fakt panowie pokazali klasę szkoda że o jeden mecz za późno :?
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez Martius » czwartek, 15 cze 2006, 10:48

Jeleń po takim meczu jest wart z 20 mln euro :D
Jelen Jelen Jelen Jelen Jelen :!:
:twisted:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez EKG » czwartek, 15 cze 2006, 11:17

My piłkarze amatorskiego zespołu w lidze zakładowej PORAŻKA, prosimy Janasa o przyjęcie posady trenera. Ponieważ i tak mamy w d..... co mówi do nas trener podczas meczu i gramy swoje, czyli jedną wielką improwizację, uważamy, że to będzie odpowiednia posada dla Pawła. :wink:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez kazió » czwartek, 15 cze 2006, 11:32

Caly lokal w nocy na karaoke ,miast facet to swinia , spiewal " jaaannaaasss to swiiiiiinnnniiaaa" szkoda faceta ,ale te mistrzostwa go przerosly,brawo dla polakow za ladna postawe , brawo Jelen,uciekaj z polskiej ligi, bosadzki i bak super w zasadzie nie pochwalilbym jedynie krzynowka ktory szybko sie wypompowal, przegralismy w momencie kiedy sobolewski dostal czerwona

brawo flo brawo mccool

po zakazie pisania jak rozumiem wystarczy zalozyc nowe konto ? :lol:
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez McCool » czwartek, 15 cze 2006, 11:58

Najlepsze jest to, że tak jak już Roman pisał, nadal mamy szansę wyjść z grupy :lol:

kazió: na szczęście do twarzy mi w czerwonym, więc jakoś przeboleje te ostrzeżenie :P
Ostatnio edytowano czwartek, 15 cze 2006, 12:00 przez McCool, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Roman » czwartek, 15 cze 2006, 11:59

gwiazda Żurawskiego spadła, niewiele pokazuje na boisku,

co do zmian, to rzeczywiście za późno - zamiast Dudki (który jest kopaczem na poziomie orendż ekstraklasy, a nie mundialu i nie powinien w ogóle do Niemiec jechać) winien wejść Szymkowiak za Żurawskiego - nawet w słabszej formie umie przytrzymać piłkę, czy wymusić faul
a Żewłakow grał jak w transie, 10 minut by wytrzymał

jeśli Kostaryka pokona Ekwador, a nawet jak i nie, to musimy zagrać kolejny mecz o honor - trzebaby coś strzelić

czas się chyba przymierzyć do tematu pt.: "następca Janasa"
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » czwartek, 15 cze 2006, 12:00

tak jak się z ptak'a śmiałem po meczu z Ekwadorem za "wierzę", tak teraz sam wierzę, że jeszcze się mundial dla nas nie kończy :P
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez james » czwartek, 15 cze 2006, 12:01

do tej pory janasa nie krytykowalem...ale teraz przesada...po co takie bezsensowne zmiany??gdzie dudka gdzie lewandowski??remis i tak nam gowno dawal i trzeba bylo odrazu po czerwonej kartce bardziej ofensywny sklad wystawic...trzeba bylo zaryzykowac...w koncu i tak przegralismy...i to poraz kolejny przez taktyke janasa - niesety znow bledna...
zespol az tak zle nie zagral, niestety zawiodl zuraw ale teraz to i tak wszystko jest bez znaczenia......
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 12:23

cien szansy zawsze jest, ale ledwo widoczny ten cien
Flo_
 

Postprzez McCool » czwartek, 15 cze 2006, 13:37

W sumie pytanie tylko czy lepiej teraz już polec i wrócić do kraju, czy moze wyjść z grupy i tam dostać baty z jakąś Brazylią 6:0 :twisted: Może lepiej tego cienia pogonić w cholere.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 13:50

McCool napisał(a):W sumie pytanie tylko czy lepiej teraz już polec i wrócić do kraju, czy moze wyjść z grupy i tam dostać baty z jakąś Brazylią 6:0 :twisted: Może lepiej tego cienia pogonić w cholere.


no jak tak by zespoly myslaly to polowa w ogole by nie przyjechala na mistrzostwa, gdzie duch sportu? :>
Flo_
 

Postprzez McCool » czwartek, 15 cze 2006, 13:52

Flo_ napisał(a):
McCool napisał(a):W sumie pytanie tylko czy lepiej teraz już polec i wrócić do kraju, czy moze wyjść z grupy i tam dostać baty z jakąś Brazylią 6:0 :twisted: Może lepiej tego cienia pogonić w cholere.


no jak tak by zespoly myslaly to polowa w ogole by nie przyjechala na mistrzostwa, gdzie duch sportu? :>

Na cmentarzu :twisted: Nasi się już "wykazali", teraz można ocenić ich realne szanse, więc po co się kompromitować?
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 13:52

McCool napisał(a):
Flo_ napisał(a):
McCool napisał(a):W sumie pytanie tylko czy lepiej teraz już polec i wrócić do kraju, czy moze wyjść z grupy i tam dostać baty z jakąś Brazylią 6:0 :twisted: Może lepiej tego cienia pogonić w cholere.


no jak tak by zespoly myslaly to polowa w ogole by nie przyjechala na mistrzostwa, gdzie duch sportu? :>

Na cmentarzu :twisted: Nasi się już "wykazali", teraz można ocenić ich realne szanse, więc po co się kompromitować?


ja pisze ogolnie, a nie o Polsce
Flo_
 

Postprzez McCool » czwartek, 15 cze 2006, 14:02

Owszem, duch sportu jest potrzebny. Na mistrzostwa jadą przeciez druzyny, ktore sobą cos reprezentują - bądź co bądź musza wygrać eliminacje. Ale wszystko ma swoje granice - także duch sportu i walki. Na poczatku finału mistrzostw kazda druzyna i kibice go mają, bo kazdy wierzy, ze się uda. Spójrz jednak teraz na Polaków. Potencjalnie mają jeszcze szanse wyjśc z grupy. Kwestia jednak jest taka, że jak wyjdą, to nie dość że nie będzie to wyraz ducha walki przełożonego w sukces a fuks i szczęście, które i tak już chyba po meczu z Niemcami się wyczerpało, to na dodatek w 1/8 już będą sami najlepsi. To tak jakby San Marino miało wierzyć że wygra z Anglikami :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 14:07

Irlandia PLn tez wierzyla i wygrala z Anglia
Flo_
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości