



Flo_ napisał(a):McCool napisał(a):W sumie pytanie tylko czy lepiej teraz już polec i wrócić do kraju, czy moze wyjść z grupy i tam dostać baty z jakąś Brazylią 6:0Może lepiej tego cienia pogonić w cholere.
no jak tak by zespoly myslaly to polowa w ogole by nie przyjechala na mistrzostwa, gdzie duch sportu?
Nasi się już "wykazali", teraz można ocenić ich realne szanse, więc po co się kompromitować?McCool napisał(a):Flo_ napisał(a):McCool napisał(a):W sumie pytanie tylko czy lepiej teraz już polec i wrócić do kraju, czy moze wyjść z grupy i tam dostać baty z jakąś Brazylią 6:0Może lepiej tego cienia pogonić w cholere.
no jak tak by zespoly myslaly to polowa w ogole by nie przyjechala na mistrzostwa, gdzie duch sportu?
Na cmentarzuNasi się już "wykazali", teraz można ocenić ich realne szanse, więc po co się kompromitować?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości