Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » środa, 14 cze 2006, 23:06

Flo napisał(a):
McCool napisał(a):
Flo napisał(a):
McCool napisał(a):
Roman napisał(a):przestańcie się kłócić, bo tego typu postów się nie chce czytać

No... zamiast napier****ć Niemcom to się kłócą między sobą! Co za głupi Naród! :twisted:


jaka taktyka na Kostaryke trenerze? :lol:

Na Kostarykę to przydałby Ci się bilet w jedną stronę. Jedź tam w [beeeep] i nie wracaj, proszę Cię :) Zrobisz to dla mnie?


Czyli Jelen bedzie gral tak? :lol:

Posłuchaj się trenera. Trener dobrze radzi. Jedź w [beeeep] i nie wracaj :) Ot moja taktyka. Wszystkim się przysłużysz.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo » środa, 14 cze 2006, 23:07

McCool napisał(a):
Flo napisał(a):
McCool napisał(a):
Flo napisał(a):
McCool napisał(a):
Roman napisał(a):przestańcie się kłócić, bo tego typu postów się nie chce czytać

No... zamiast napier****ć Niemcom to się kłócą między sobą! Co za głupi Naród! :twisted:


jaka taktyka na Kostaryke trenerze? :lol:

Na Kostarykę to przydałby Ci się bilet w jedną stronę. Jedź tam w [beeeep] i nie wracaj, proszę Cię :) Zrobisz to dla mnie?


Czyli Jelen bedzie gral tak? :lol:

Posłuchaj się trenera. Trener dobrze radzi. Jedź w [beeeep] i nie wracaj :)


Jak powstrzymamy Wanchope'a?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez BLAaa » środa, 14 cze 2006, 23:10

Kostaryka musi wygrać z ekwadorem. najlepiej ze 2:0 A my z kostaryka 4:0, przy założeniu, że niemcy włozą Ekwadorowi do kółka.

Wanchope? Bosacki niech go pokryje.
Ostatnio edytowano środa, 14 cze 2006, 23:10 przez BLAaa, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Flo » środa, 14 cze 2006, 23:10

BLAaa napisał(a):Kostaryka musi wygrać z ekwadorem. najlepiej ze 2:0 A my z kostaryka 4:0, przy założeniu, że niemcy włozą Ekwadorowi do kółka.


myslisz ze Mc [beep] dobrze ustawi taktyke i wygramy? :help:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez BLAaa » środa, 14 cze 2006, 23:11

Flo napisał(a):
BLAaa napisał(a):Kostaryka musi wygrać z ekwadorem. najlepiej ze 2:0 A my z kostaryka 4:0, przy założeniu, że niemcy włozą Ekwadorowi do kółka.


myslisz ze Mc [beep] dobrze ustawi taktyke i wygramy? :help:


Chyba [beeeep] [beeeep] Janas? A najlepiej juz go odsunąć.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Flo » środa, 14 cze 2006, 23:13

BLAaa napisał(a):
Flo napisał(a):
BLAaa napisał(a):Kostaryka musi wygrać z ekwadorem. najlepiej ze 2:0 A my z kostaryka 4:0, przy założeniu, że niemcy włozą Ekwadorowi do kółka.


myslisz ze Mc [beep] dobrze ustawi taktyke i wygramy? :help:


Chyba [beeeep] [beeeep] Janas? A najlepiej juz go odsunąć.


Nie Janas, nie slyszales, kadre teraz prowadzi McLol z forum TKK :lol: Jego zlote rady doprowadza nas do finalu :help:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Martius » czwartek, 15 cze 2006, 08:17

na kostaryke powinni zagrać coś nowego :
dwie taktyyczne opcje :
1. Wpuszczamy na boisko tych co nie grali w II meczach poprzednich i Jelenia
2. Robimy zmiany w ustawieniu z defensywnego na bardziej otwarty ofensywny

Jeszcze raz do wczorajszego meczu dobrze było ale zawinił janas :]
Jedno mozna powiedziec napewno :
Janas wykończył fizycznie środkowego pomocnika Mirka Szymkowiaka jak mozna pozwolić by zawodnik który rozegrał najwiecej meczy z polskich piłkarzy grał w 2 sparingach 150 minut :lol: , Krzynówek wielka nadzieja "forma nie zachwycił "
I nadal nie rozumiem wspaniałej taktyki na zmiany pana Janasa :lol: , Wszystkie stacje telewizyjne mówią otym od brazylijskiej do australijskiej , :lol:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Uri » czwartek, 15 cze 2006, 08:58

brawa dla Polskiej reprezentacji.
ostatecznie zabrakło jeszcze odrobiny szczęścia (mimo że mieliśmy go i tak sporo), karta dla Sobolewskiego zepchnęła nas do defensywy i może trzeba było wprowadzić obrońcę w tym momencie.
szkoda że przegraliśmy, ale ja jestem z chłopaków dumny.
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Demurrer » czwartek, 15 cze 2006, 09:35

Polacy dali z siebie wszystko i rzeczywiście trudno mieć pretensje, ale

1. Dlaczego tak szybko siedli – ewidentne błędy w przygotowaniu fizycznym?
2. Dlaczego nie zagrali z takim zaangażowaniem z Ekwadorem ?
3. Dlaczego Janas dokonał tak późno i tak fatalne zmiany?
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez ewe » czwartek, 15 cze 2006, 09:53

JAsne ,że tak .Powinno wprowadzic sie od razu wszystkie rezerwy i powinna ich interesowac tylko obrona . A tak przegrali ,a ja razem z nimi
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Hnitek » czwartek, 15 cze 2006, 09:56

Szkoda tej nie wykorzystanej szansy, było tak blisko... Co prawda jest jeszcze jakiś minimalny cień szansy awansu do następnej rundy, ale raczej jest on nie do spełnienia. Zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, Boruc - mistrzostwo świata. Swoim występem pokazał pewnie wszystkim tym, którzy wyśmiewali się z niego, że jest gruby itd. że jest znakomitym bramkarzem, wcale nie gorszym niż Dudek. W obronie bardzo podobał mi się 'debiutant' Bosacki, zagrał dobry mecz. Baszczyński, Żewłakow, Bąk też robili swoje. W pomocy najlepiej sprawował się Jeleń. Gdzie ten Żurawski, którego media kreowały na gwiazde naszej drużyny na tych Mistrzostwach? Krzynówek nie pokazał zupełnie nic, nie wiem czy nie wolałbym zobaczyć na jego miejscu Kosowskiego. Ebi, jak to Ebi, pokazał co potrafi, walczył do końca. Bardzo mi się podobała waleczność naszych chłopaków, jak ktoś już wspomniał wspaniałym obrazkiem był ten gdy grający od pierwszej minuty Jeleń wyprzedzał w biegu dopiero co wprowadzonego Odonkora. Kurcze, szkoda... :cry:
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 10:07

Ciekawe czy ktos powie zle slowo na Boruca, ktory drugi mecz gra bardzo dobrze
Flo_
 

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 10:13

mysle ze Boruc, Bosacki, Smolarek i Jelen pieknie sie promuja swietna gra. Taka promocja jest najlepsza
Flo_
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości