SatH^Raa napisał(a):Mafi napisał(a):N/C...
żałosne... ale mnie wk** coś takiego... o masakraaa...
A ja po prostu na to leje... Drewniak wyjdzie, strzeli gola to nie mi się głupio zrobi. O!
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości