Depilator

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez markolimp » poniedziałek, 12 cze 2006, 17:43

kobiety na innych forach wypowiadaja sie bardzo pozytywnie o tej tabletce jest"podobno" o wiele lepsza niz inne tabletki np diana czy cilest, ale to wszystko zalezy od kobiety tzn. od poziomu hormonów u danej kobiety, tabletki zeby były dobre musza miec jak najbardziej zblizona ilosc tych hormonów jak bedzie dobrze dopasowana tabletka "yasmin" to bedzie wszystko oki.
Avatar użytkownika
markolimp
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 10 sie 2004, 14:31
Lokalizacja: GRZYBOWO

Postprzez Flo » poniedziałek, 12 cze 2006, 17:50

Kosciol mowi - rozmnazajmy sie :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » poniedziałek, 12 cze 2006, 17:51

pastor napisał(a):
Flo napisał(a):Kosciol mowi - rozmnazajmy sie :twisted:


ignorancja to siła :twisted: :twisted: :twisted:


smiesz wystepowac przeciwko Kosciolowi niewierny? :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez markolimp » poniedziałek, 12 cze 2006, 17:53

Flo napisał(a):Kosciol mowi - rozmnazajmy sie :twisted:
a kosciół by utrzymał moje dzieci!!
Avatar użytkownika
markolimp
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 10 sie 2004, 14:31
Lokalizacja: GRZYBOWO

Postprzez Flo » poniedziałek, 12 cze 2006, 17:53

pastor napisał(a):
Flo napisał(a):
pastor napisał(a):
Flo napisał(a):Kosciol mowi - rozmnazajmy sie :twisted:


ignorancja to siła :twisted: :twisted: :twisted:


smiesz wystepowac przeciwko Kosciolowi niewierny? :twisted:

przeciwko Twojemu, owszem :twisted: :twisted: :twisted:


wymierze Ci siarczysty policzek przy najblizszej okazji :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez U-S » poniedziałek, 12 cze 2006, 17:53

Lekarze bardzo chętnie przepisują tabletki antykoncepcyjne, mają z tego profity typu wycieczki, zaproszenia na bankiety itp. JA nie mam miłych wspomnień po tabletkach, to są w końcu hormony i bardzo różnie kobiety na nie reagują. JA się zaprawiłam niezdrowo i przeszłam bardzo długie i nieprzyjemne leczenie (szczegółów zaoszczędzę). Jedna znajoma i zaprzyjaźniona lekarka powiedziała mi, jaka jest prawda o tych hormonalnych specyfikach i odechciało mi się zażywania ich. Poza tym nie gwarwantują 100% pewności. Moja koleżanka będzie teraz miała dziecko, a zabezpieczała się regularnie tabletkami. Ja nie polecam żadnych pigułek anty.
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez U-S » poniedziałek, 12 cze 2006, 18:06

To poproszę namiary na pw :)
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez kulA » poniedziałek, 12 cze 2006, 18:50

PIOTRGAN napisał(a):
Achaja napisał(a):
PIOTRGAN napisał(a):Nie chcąc tworzyć nowego topiku zapytam TU.

Czy ma ktoś zdanie na temat Yasmin ??


a cóż to jest, jeśli mogę zapytać, bo nie wiem


Podobnież TOPOWE tabletki anty :)

topowe w sensie ze o ile sie nie myle to maja najnizsza dawke hormonu na rynku, bo reszta to tak jak pisal pastor, jesli sa odpowiednio dobrane to kazde sa dobre, tylko ze niestety bardzo czesto lekarze przepisuja jakies i jak sie kobieta zle czuje to zmieniaja na inne i tak az kobieta sie bedzie w miare dobrze czuc, zamiast zrobic badania hormonalne
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Vin » wtorek, 13 cze 2006, 11:12

Achaja napisał(a):ja od roku jestem na plasterkach - dla mnie rewelacja


a ja od roku jestem na szklance wody - dla mnie rewelacja :)

:) :D :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » wtorek, 13 cze 2006, 12:15

Vin napisał(a):
Achaja napisał(a):ja od roku jestem na plasterkach - dla mnie rewelacja


a ja od roku jestem na szklance wody - dla mnie rewelacja :)

:) :D :lol:


skutki uboczne widac :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron