pastor napisał(a):Flo napisał(a):pastor napisał(a):Flo napisał(a):Kosciol mowi - rozmnazajmy sie
ignorancja to siła![]()
![]()
smiesz wystepowac przeciwko Kosciolowi niewierny?
przeciwko Twojemu, owszem![]()
![]()

PIOTRGAN napisał(a):Achaja napisał(a):PIOTRGAN napisał(a):Nie chcąc tworzyć nowego topiku zapytam TU.
Czy ma ktoś zdanie na temat Yasmin
a cóż to jest, jeśli mogę zapytać, bo nie wiem
Podobnież TOPOWE tabletki anty
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości