
qrczak napisał(a):Ja tam myślę, że Ekwador. Skoro juz z nimi przegraliśmy to niech zdobędą mistrzostwo świata. Wtedy będziemy mogli powiedzieć, że przegrać z mistrzem to nie wstyd, a do rangi symbolu urośnie nasze zwycięstwo z nimi w deszczu. Echhh jak na mistrzostwach z Niemcami.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości