heh PKP oszczędza na prądzie ze parowozy jeżdzą?????? dzisisiaj trafiłem na dworzec i co widzę? "Piękna Helena" aaaa dymuuuuu naaarobilaaaaaaaaaaaaaaa
ma ktos fotki bo fotografow nie brakowalo ..[/center]BLAaa napisał(a):Może jakaś okolicznościowa? A wiecie, że część tych parowozów utrzymuje się "na chodzie", bo na wypadek "W" są niezawodne, jeżeli chodzi o zdobycie paliwa?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości