Nie zdziwcie sie jak zauwazycie flesh... zdjecie przyjdzie do domu z mandatem i punktami
ul Mazowiecka <na wyskosci wjazdu do byłej jednostki>
ul Zurawia
ul VI Dewizji kolo BP
ul Krzywosustego < wyjazd z miasta>
ul Zdrojowa tam jest ogranicznie do 40
w niektórych miejscach w miescie niektórzy naprade nie myslą i jadą ile fabryka dała
Wiec noga z gazu zapinać pasy i nie gadac przez komóry
PRZYGOTOWANIA DO SEZONU
zdjecia wychodzą bardzo wyraznie. A takia przyjemnosc moze byc kosztowana $$$ + jeszcze punkty
hmm ogolnie videoradar jest przemieszczany w ciągu dnia.
