Jaka pogoda ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Jaka pogoda ?

Postprzez ewe » niedziela, 11 cze 2006, 09:58

To pytanie zadajemy sobie wszyscy ? Jaka pogoda w wakacje ? A jaka juz teraz ?
Prognozy sa ryzykowne .
Górale też mówia ,że lato będzie pikne no chyba żeby padał deszcz .
Macie jakieś prognozy ?

"Super Express": Nie warto kupować wczasów za granicą. Według klimatologów tropiki możemy mieć także w Polsce. Jeśli sprawdzą się prognozy, to nadchodzące wakacje będą jednymi z bardziej upalnych i suchych w ostatnich latach!

"Dziennik" : W tym roku nie możemy spodziewać się upałów . Przez większą część wakacji będzie raczej deszczowo i chłodno" ," " do 10 lipca bardzo ciepło ,po 10 lipca więcej przelotnych opadów deszczu i burz .Najgorzej wypadnie trzecia część lipca ..... na początku sierpnia jeszcze więcej deszczu ... druga i trzecia dekada sierpnia ma być mokra i chłodna ."

Obserwujcie na : http://www.polnews.pl/showmsg.php?id=237&mid=3368
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez ewe » niedziela, 11 cze 2006, 10:19

Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez barmaid » niedziela, 11 cze 2006, 10:30

Gorący ma byc podobno tylko przelom czerwca i lipca...a potem to juz normalka...15-20...i deszcz. :P
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 11 cze 2006, 10:51

mam nadzieje ze pogoda w lato dopisze bo wtedy i wiecej ludzi przyjedzie...a to rowna sie pieniazki :wink:
poki co wyleguje sie na tarasie i juz zaczela mi skora schodzic :cry:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez FiDo » niedziela, 11 cze 2006, 11:24

czym jak czym ale superexpressem bym sie nie sugerowal w zadnej kwestii :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » niedziela, 11 cze 2006, 11:34

FiDo napisał(a):czym jak czym ale superexpressem bym sie nie sugerowal w zadnej kwestii :twisted:


zgadza sie :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ewe » niedziela, 11 cze 2006, 11:45

JUż kupiłem sobie 100 sudoku na chłodne dni
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez McCool » niedziela, 11 cze 2006, 18:44

Trzeba się górali spytać jaka pogoda będzie :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez ewe » poniedziałek, 12 cze 2006, 08:10

No już pisałem ,że mowią ,że piękna chyba żeby lało

Ale poważnie ,będę w Zakopanem pod koniec miesiąca to spytam ,najlepiej wożnicy
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Eonica » poniedziałek, 12 cze 2006, 17:36

Pożyjemy zobaczymy :P Jaka pogoda będzie to będzie, mam tylko nadzieję, że będzie ciepło. :)
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez SlaY^ » poniedziałek, 12 cze 2006, 18:51

ewe napisał(a):No już pisałem ,że mowią ,że piękna chyba żeby lało

Ale poważnie ,będę w Zakopanem pod koniec miesiąca to spytam ,najlepiej wożnicy


Chyba, że górale używają Fastum Gel... ;-)

Mogłoby być tak, jak jest teraz. Woda ciepła, dużo turystów, a co za tym idzie pięniędzy dla miasta (cieszyć się, czy płakać?)
Avatar użytkownika
SlaY^
Ważniak
 
Posty: 249
Dołączył(a): środa, 27 lip 2005, 21:46
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » środa, 14 cze 2006, 00:19

Aaaaaa jest godzina 01:18 u mnie na osi a na dworze ciągle duszno, parno i w ogóle kiszonka! Nie wiem jaka będzie pogoda na wakacje, ale dajcie mi tu teraz z nieba deszcz na zamówienie!!!!
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron