Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez BLAaa » piątek, 9 cze 2006, 22:03

Szpaqu Jonasz!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Flo » piątek, 9 cze 2006, 22:03

McCool napisał(a):to teraz jeszcze wpier[beep] od niemców i mogą jechać do domu :)


dedykuje Ci moj opis na gg "Tylko [beeeep] krytykuja wlasna druzyne"
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » piątek, 9 cze 2006, 22:04

McCool napisał(a):to teraz jeszcze wpier[beep] od niemców i mogą jechać do domu :)

Do piaskownicy albo na... sam wiesz gdzie, czyt. SB
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Martius » piątek, 9 cze 2006, 22:04

Hnitek napisał(a):
Martius napisał(a)::twisted:
na kamczatke z mila checia po takiej grze :lol:

Ciekawe czy Ty mistrzu byś lepiej zagrał :lol:


Nie ujmuj tego w kwesty czy ty albo ten lub tamten by zrobił to lepiej, wole spojrzeć troszkę bardziej realnie na kwestie mistrzostw świata i dyspozycje reprezentacji polski …

:twisted: kazdy moze podchodzic do tego indywidualnie więc flo daruj sobie teksty o patriotyzmie i [beep] nie kibicach
Ostatnio edytowano piątek, 9 cze 2006, 22:06 przez Martius, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez cichy » piątek, 9 cze 2006, 22:04

Flo napisał(a):dedykuje Ci moj opis na gg "Tylko [beeeep] krytykuja wlasna druzyne"

sorry, ale tylko pies nie krytykuje swojego pana
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez McCool » piątek, 9 cze 2006, 22:06

Znowu sie okazuje, że Mundial to za wysokie progi dla naszych i tyle. Wcześniej byli w stanie wygrać a teraz lipa.

Mafi, a do piaskownicy to możesz swojego pieska zaprowadzić :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo » piątek, 9 cze 2006, 22:07

jasne mozna krytkowac, ale trzeba byc konsekwentnym. Albo krytykujesz caly czas albo kibicujesz.

Nie ma krytykowania i lizania dupy zarazem. Bo to rozdwojenie jazni
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » piątek, 9 cze 2006, 22:08

Krytykujcie sobie po ostatnim meczu a nie po pierwszym... dajcie szansę... Albo przynajmniej dajcie sobie spokój z tekstami typu "polacy do domu" itp...

McCool... Ty mnie nie wkur****... a na paraolimpiadę to sam siebie wyślij a nie naszych piłkarzy, co?
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez McCool » piątek, 9 cze 2006, 22:10

Trzeba być ociemniałym żeby nie skrytykować gry Polaków. Niech pokażą klasę.

Mafi, ależ oczywiście że masz rację :) Zadowolona?
Ostatnio edytowano piątek, 9 cze 2006, 22:12 przez McCool, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Martius » piątek, 9 cze 2006, 22:11

Jeszcze jedna kwestia jak polski piłkarz udziela wywiadu, w którym mówi ze bez problemu poradzimy sobie z Ekwadorem a gazeta wyborcza pisze ze Ekwador dobrze gra tylko u siebie to możecie być pewni porażki
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Flo » piątek, 9 cze 2006, 22:11

McCool napisał(a):Trzeba być ociemniałym żeby nie skrytykować gry Polaków. Niech pokażą klasę.


pokaz klase i przestan [beeeep] bo glowa boli chlopie
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Roman » piątek, 9 cze 2006, 22:12

jakbym był Smolarkiem, to bym się wstydził z taką ekipą na mundialu pokazywać

ekhh - w Korei chociaż przegrali dopiero w piątym dniu turnieju
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez cichy » piątek, 9 cze 2006, 22:12

Flo napisał(a):jasne mozna krytkowac, ale trzeba byc konsekwentnym. Albo krytykujesz caly czas albo kibicujesz.


krytukujesz jak popelniaja bledy, jak graja dobrze - chwalisz. kibicowanie to nie slepa wiara...takie jest moje zdanie
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Martius » piątek, 9 cze 2006, 22:14

Buahha
Wiedze ze niektórzy za bardzo wczuli się Sie w role „prawdziwego kibica „


moze jednak daruje sobie pisanie tutaj bo to robi sie juz zbyt ryzykowne
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez McCool » piątek, 9 cze 2006, 22:14

Flo napisał(a):
McCool napisał(a):Trzeba być ociemniałym żeby nie skrytykować gry Polaków. Niech pokażą klasę.


pokaz klase i przestan [beeeep] bo glowa boli chlopie

Stary, swoje zdanie wyrażam. A Tobie radze wziac aspirynke, skoro głowa boli.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron