Problem z oryginalną płytą

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Problem z oryginalną płytą

Postprzez Xardas » piątek, 9 cze 2006, 15:54

Witam, mam problem z oryginalną płytką. Otóż gdy chcę nagrać jakąś oryginalną płytkę (w tym przypadku na PS2) to pojawia się problem. Włączam nagrywanie, idzie 100% wszystko ładnie, pięknie i gdy chcę sprawdzić czy się nagrało, włączam Mój Komputer i patrze, że nie ma nic napisane przy napędzie, czyli tak jak by się nic nie nagrało, a było wszystko 100% bez rzadnych zastrzeżeń :/ W napędzie gdzie jest oryginalna płytka jest wszystko wyświetlone, a przy nagrywarce nie ma nic :/

Wie ktoś co moze być powodem ?
Avatar użytkownika
Xardas
Coś tam napisał
 
Posty: 63
Dołączył(a): wtorek, 15 lut 2005, 15:02
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości