W napędzie gdzie jest oryginalna płytka jest wszystko wyświetlone, a przy nagrywarce nie ma nic
Wie ktoś co moze być powodem ?
W napędzie gdzie jest oryginalna płytka jest wszystko wyświetlone, a przy nagrywarce nie ma nic
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości