

karolina napisał(a):musze napisac dokumentacje na temat :konspekt do ćwiczeń z ekonomii przy zastosowaniu technik multimedialnych, a nie wiem jak sie zabrac do tego, nigdy nie mialam takiego czegos pisac,pomozcie mi co ja mam tam zawrzec??ja kompletnie jestem z tego zielona
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości