Kto wyjdzie z grup?

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Kto wyjdzie z grup?

Postprzez Flo » niedziela, 4 cze 2006, 16:47

Piszcie kto wyjdzie z grup. Ja zaczne, zakladajac ze pierwsza pozycja to 1 miejsce w grupie a 2 pozycja to 2 miejsce

A: Niemcy Polska
B: Szwecja Anglia
C: Argentyna Holandia
D: Meksyk Portugalia
E: Wlochy Czechy
F: Brazylia Australia
G: Francja Korea Pld
H: Hiszpania Ukraina
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » niedziela, 4 cze 2006, 19:35

wychodzac z grupy zmierzymy sie z wiecznymi demonami czyli anglia lub szwecja.............
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafi » niedziela, 4 cze 2006, 19:39

j0shu4 napisał(a):wychodzac z grupy zmierzymy sie z wiecznymi demonami czyli anglia lub szwecja.............

Liczę na to, że my z grupy wyjdziemy... zresztą... na pewno wyjdziemy...

Co do meczu z Anglią? mam wielką nadzieję, że będzie nam dane z nimi zagrać... jak dla mnie to są najlepsze mecze... Polska- Anglia :)

Mam nadzieję, że my z gr. wyjdziemy, o innych się wypowiadać nie będę, bo się po prostu nie znam :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Roman » niedziela, 4 cze 2006, 19:39

A: Niemcy, Polska
B: Szwecja, Anglia
C: Holandia, Argentyna
D: Portugalia, Meksyk
E: Czechy, Włochy
F: Brazylia, Chorwacja
G: Francja, Szwajcaria
H: Hiszpania, Ukraina

ewentualnie z grupy C Wybrzeże Kości Słoniowej zamiast którejś z ekip (ja kibicuję "pomarańczowym")
w grupie E trudno powiedzieć kto wyjdzie, nawet jeśli Włochów zabraknie w 1/8 to nie będzie aż taka sensacja
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez james » niedziela, 4 cze 2006, 23:21

niemcy, polska
anglia szwecja - choc bede kibicowal paragwajowi
holandia argentyna (ew. SiC oczywiscie za argentyne)
portugalia meksyk
czechy wlochy
brazylia chorwacja
francja szwajcaria (ew. korea)
hiszpania ukraina
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Hnitek » poniedziałek, 5 cze 2006, 08:39

Grupa A: Polska, Niemcy
Grupa B: Anglia, Szwecja
Grupa C: Argentyna, Holandia
Grupa D: Portugalia, Meksyk
Grupa E: Włochy, Czechy
Grupa F: Brazylia, Chorwacja
Grupa G: Francja, Korea
Grupa H: Hiszpania, Ukraina
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ewe » poniedziałek, 5 cze 2006, 10:49

JAsne ,że wyjdziemy . Ale mówie to na podstawie znawcy tematu ,mojej tesciowej
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29


Powrót do :: sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość