mam problem z grą trainz 1.5 . ostatnio pobrałem do niej wagon (wagon był do wersji 1.5) i jak go zainstalowałem to jak włańczam grę to pisze : (tekst na obrazku ) co trzeba zrobić aby ten wagon działał.
zrzut ekranu: http://lukaszkg.ovh.org/trainz.PNG


