pastor napisał(a):Flo napisał(a):FiDo napisał(a):zazdroszcze tylu wlosow na glowie
ja tez
a ja nie ... pogodzilem sie juz z losem![]()
![]()
![]()
supcio fotki
te, łysy, pożycz brody

Troche niewyrazna, bo piwa sie duzo lało dzien wczesniej

slonkokg napisał(a):Flo napisał(a):Ty niewyrazna czy zdjecie?
No jaMusze jakąs sesje sobie zrobic i powrzucac tu kilka fot, zebyscie o mnie nie zapomnieli
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości