WZT napisał(a):kulA napisał(a):wydawalo mi sie ze w niemcy sa bardzo cieci na nazistow bo ciagle swiat patrzy na nich przez pryzmat wojny, i ze takie sklepy nie maja prawa bytu, widac sie mylilem, a co do koszulek, no coz nikt nie posadza neonazistow, rasistow i ogolnie ksenofobow o to ze sa madrymi ludzmi wiec nie ma co sie dziwic
To jest dosc zlozony problem..... inni pamietaja inni chca zapomniec(np. tzw. Pokolenie '68),inni przeinaczaja fakty... mozliwe tez jest ze te koszulki kupia tylko juz "kumaci" co wierza w slusznosc sprawy itp...
czy ktos moze ma zdjecia tych koszulek??Bo jestem ciekaw jak to wystko wyglada...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości