Lyrics

Ten dział dotyczy muzyki i wszystkich spraw z nią związanych. Jeżeli lubisz słuchać, grać, komponować czy rozmawiać o muzyce - pisz tutaj.

Postprzez rysio » poniedziałek, 29 maja 2006, 14:30

Agunia napisał(a):
rysio napisał(a):poszperałem i wyszukałem że jako pierwsza tę piosenkę śpiewała doris day juz w 1952 roku. ja znam tę nat king cole'a i uważam, że celina nigdy tamtej wersji nie doścignie, jakby się nie starała...

nie wiedziałam... znałam tylko tę wersję Nat King Cole'a i zgadzam się - Celine Dion nie dorówna nigdy

w tej dokładnie chwili słucham wersji doris day - piękna... jeszcze dalej do celiny ;)
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez rysio » wtorek, 30 maja 2006, 00:14

keeper napisał(a):Beverly Craven "Promise me"...

You light up another cigarette
And I pour the wine
It's four o'clock in the morning
And it's starting to get light
Now I'm right where I want to be
Losing track of time
But I wish that it was still last night

You look like you're in another world
But I can reach your mind
How can you be so far away
Lying by my side
When I go away I'll miss you
And I will be thinking of you
Every night and day just...

Promise me you'll wait for me
'Cause I'll be saving all my love for you
And I will be home soon
Promise me you'll wait for me
I need to know you feel the same way, too
And I'll be home, I'll be home soon


To musiała baba napisać...

facet napisał(a):zapalasz kolejnego papierosa
ja nalewam wina
jest czwarta rano
i już zaczyna świtać
teraz jestem dokładnie gdzie chcę być
tracąc poczucie czasu
ale chciałabym by wciąż trwała ostatnia noc

wyglądasz jakbyś był w innym świecie
ale dosięgam twoich myśli
jak możesz być tak daleko
leżąc tu obok mnie?
gdy odejdę będę tęsknić
i będę o tobie myśleć
każdej nocy i każdego dnia, tylko...

obiecaj, że zaczekasz na mnie
bo ja zachowam całą moją miłość dla ciebie
i wkrótce będę w domu
obiecaj, że zaczekasz na mnie
muszę wiedzieć czy ty też tak czujesz
będę w domu, wkrótce będę w domu
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Tisaja » wtorek, 30 maja 2006, 21:35

Utwory,które były dla mnie kiedyś ważne powracaja w nowych aranżacjach...a teksty ,cóż... jeszcze bardziej aktualne....

Playgroup-kiedyś wykonywana przez Depeche Mode-Behind the Wheel

My little girl
Drive anywhere
Do what you want
I don't care

Tonight
I'm in the hands of fate
I hand myself
Over on a plate

Now

Oh little girl
There are times when I feel
I rather not be
The one behind the wheel

Come
Pull my strings
Watch me move
I do anything

Please

Sweet little girl
I prefer
You behind the wheel
And me the passenger

Drive
I'm yours to keep
Do what you want
I'm going cheap

Tonight

You're behind the wheel, tonight.... [smilie=music.gif] :zakochany:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Tisaja » czwartek, 1 cze 2006, 17:47

Patrycja Markowska - Tak o mnie walcz

Idź na całość raz
Aż tchu będzie brak
Pękać strunom daj gdy zdobywasz świat
Kradnij nocą sen i ubierz się w grzech
Upuść jedną z łez a sznur pereł nieś

Pokaż na co tak naprawdę stać cię kochanie
Przecież duszę, ciało i wszystko co we mnie dostaniesz

Tak o mnie walcz
Tak mnie zdobywaj
Chcę poczuć że budzi się lew
i w Tobie
Chcę poczuć ten ogień

Wznieś babilon nasz i schowaj mnie tam
Kołysz tylko mnie w twoich myślach co dnia
Z wiatrem poznaj mnie bym się wspięła gdzieś hen
Złóż kołyskę z rąk gdy upadam na dno

Pokaż na co tak naprawdę stać cię kochanie
Przecież duszę cieło i wszystko co we mnie dostaniesz

Tak o mnie walcz
Tak mnie zdobywaj
Chcę poczuć że budzi się lew
w Tobie
Tak o mnie walcz
Tak mnie zdobywaj
Chcę wiedzieć że czekałam właśnie na Ciebie
To moje miejsce.
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez kamila » czwartek, 1 cze 2006, 19:56

Hey- Mru-mru, {nie ma to jak dobry kawałek do dobrej herbaty z cytrynką} :mg: . Z chęcią zanuciłabym ją "Anglikowi".

Za oknem -5
Nie kocham cię już
Wiatr zrywa czapki z głów
Nie kocham cię już
Przez noc
Zasypie śnieg
Nasz park
Dzieciaki wyjmą rankiem
Z piwnic sanki
Za oknem dziki skwar
Nie pragnę cię już
Powietrze ani drgnie
Nie pragnę cię już
Przez noc
Pogrąży się
Nasz park
W nieznośnym wręcz
Odcieniu zieleni.
Nie ma mnie tu-duch ciało opuścił...
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Dreams » niedziela, 4 cze 2006, 19:28

rysio napisał(a):
keeper napisał(a):Beverly Craven "Promise me"...

You light up another cigarette
And I pour the wine
It's four o'clock in the morning
And it's starting to get light
Now I'm right where I want to be
Losing track of time
But I wish that it was still last night

You look like you're in another world
But I can reach your mind
How can you be so far away
Lying by my side
When I go away I'll miss you
And I will be thinking of you
Every night and day just...

Promise me you'll wait for me
'Cause I'll be saving all my love for you
And I will be home soon
Promise me you'll wait for me
I need to know you feel the same way, too
And I'll be home, I'll be home soon


To musiała baba napisać...

facet napisał(a):zapalasz kolejnego papierosa
ja nalewam wina
jest czwarta rano
i już zaczyna świtać
teraz jestem dokładnie gdzie chcę być
tracąc poczucie czasu
ale chciałabym by wciąż trwała ostatnia noc

wyglądasz jakbyś był w innym świecie
ale dosięgam twoich myśli
jak możesz być tak daleko
leżąc tu obok mnie?
gdy odejdę będę tęsknić
i będę o tobie myśleć
każdej nocy i każdego dnia, tylko...

obiecaj, że zaczekasz na mnie
bo ja zachowam całą moją miłość dla ciebie
i wkrótce będę w domu
obiecaj, że zaczekasz na mnie
muszę wiedzieć czy ty też tak czujesz
będę w domu, wkrótce będę w domu


:roll: znów coś co uwielbiam...... hmm... :girl:
Dreams
 

Postprzez kamila » niedziela, 4 cze 2006, 21:18

Perfect - Nie mogę Ci wiele dać {pisałam z pamięci, więc mogłam się pomylić. Kawałek przy, którym zasnać można jak niemowle} :)

Sto gorących słów, gdy na dworze mróz
W niewyspaną noc, jeden koc
Solo moich ust, gitarowy blues
Kilka dróg na skrót, parę stów

Refren:

Nie mogę ci wiele dać
Nie mogę ci wiele dać,
Bo sam niewiele mam
Nie mogę dać wiele ci
Nie mogę dać wiele ci
Przykro mi...

Osiem znanych nut, McCartney’a but
Kilka niezłych płyt, jeden kicz
Siedem chudych lat, talię zgranych kart
Południowy głód, kurz i bród...

Ref.

Nadgryziony wdzięk, pustej szklanki brzęk
Niespełniony sen, itp.
Podzielony świat, myśli warte krat
Zaleczony lęk, weź co chcesz...
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez yennefer » poniedziałek, 5 cze 2006, 00:29

Verba - Mogliśmy

Ref:Mogliśmy dojść najdalej ze wszystkich,
A teraz każde z nas szuka drugiego w snach,
To historia, która nie znajdzie końca
Opowiada o tych, których zmazał czas,
Może spotkają się jeszcze w samotnym mieście,
Może znajdą dzień, w którym zgubili szczęście,
Może miną się i pójdą w inną strone,
Może tak może nie.

Mogę zostać jeśli tylko chcesz,
Ale powiedz, że potrzebujesz mnie,
Żebym został z Tobą tu i teraz,
Bo bezemnie nie możesz się pozbierać,
Mogę powstać, miłość mnie prostuje,
Dajesz siłę, która Nas buduje,
Łatwiej wierzyć, jeśli wciąż utwierdzasz,
Że nie zniknę z Twego Serca,
Mogę marznąć, kiedy wiem ,że wrucisz,
Bo ogrzejesz mnie, Mocno tak przytulisz,
Będziesz zawsze, przy mnie, Marzę o tym
Twoje ciepło wypala wszelkie kłopoty,
Mogę zasnąć, jeśli zaśniesz obok,
Słodka noc, odpływam razem z Tobą,
Piękna chwila, którą docenia każdy,
Kto w objęciach żegna białe gwiazdy.

Ref:Mogliśmy dojść najdalej ze wszystkich(...)

Coś się stało, widzę to wyraźnie,
Chyba najgorszy sen opuścił wyobraźnie,
Jeszcze milczę, chociaż serce krzyczy,
Zaraz zacznę otwierać usta ciszy,
Może powiesz Mi co się dzieje z Nami,
Nie zatrzymam łez, karmiłaś mnie kłamstwami,
Jest ktoś inny i w nocy był tu,
Masz w sobie tyle miłości, że rozdzielasz kilku?
Nie chcę Cię już znać lepiej odejdź ode mnie,
Zrujnowałaś to, co przecież było piekne,
Starałem się, a teraz nie ma Ciebie,
Samotnie żegnam przed snem białe gwiazdy na niebie,
Mam nadzieje, że przyśnisz mi się lepsza,
A gdy obudzę się nie będę nic pamiętać,
Rozdarłaś zdjęcie wspólnego jutra,
A teraz zjeżdżaj i pozdrów Twego Kumpla.

Ref:Mogliśmy dojść najdalej ze wszystkich,
A teraz każde z nas szuka drugiego w snach,
To historia,która nie znajdzie końca
Opowiada o tych,których zmazał czas,
Może spotkają się jeszcze w samotnym mieście,
Może znajdą dzień, w którym zgubili szczęście,
Może miną się i pójdą w inną strone,
Może tak może nie. (x3)

no i kto mi powie, że ten kawałek (i tekst) nie jest piękny... :zakochany:
bardzo na czasie go "magluję" :ninja:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kamila » poniedziałek, 5 cze 2006, 11:41

Avril Lavigne Tomorrow

And I wanna believe you,
When you tell me that it'll be ok,
Ya I try to believe you,
But I don't

When you say that it's gonna be,
It always turns out to be a different way,
I try to believe you,
Not today, today, today, today, today...

I don't know how I'll feel,
tomorrow, tomorrow,
I don't know what to say,
tomorrow, tomorrow
Is a different day

It's always been up to you,
It's turning around,
It's up to me,
I'm gonna do what I have to do,
just don't

Gimme a little time,
Leave me alone a little while,
Maybe it's not too late,
not today, today, today, today, today...

I don't know how I'll feel,
tomorrow, tomorrow,
I don't know what to say,
tomorrow, tomorrow
Is a different day

Hey yeah yeah, hey yeah yeah, and I know I'm not ready,
Hey yeah yeah, hey yeah yeah, maybe tomorrow

Hey yeah yeah, hey yeah yeah, and I know I'm not ready,
Hey yeah yeah, hey yeah yeah, maybe tomorrow

And I wanna believe you,
When you tell me that it'll be ok,
Yeah I try to believe you,
Not today, today, today, today, today...

Tomorrow it may change [4x]
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RUDA » środa, 7 cze 2006, 20:03

Łzy
Modlitwa

Słońce jest już coraz, coraz niżej
Zatonęło w morzu niewiary
Jestem obojętna już na twoją miłość
Jestem obojętna już na twoje objawienia

Zamykam oczy i udaje że, nie widzę
Zatykam uszy i udaje, że nie słyszę
Zamykam serce i udaję, że nie czuję
To nie jest chyba najlepsza modlitwa

Słońce jest już coraz, coraz niżej
Nie, nie wszyscy pójdziemy do raju
Jestem obojętna już na twoje dobro
Nie, nie odrzucaj mnie nie, bo
kiedyś, kiedyś byłam, byłam twoja

Zamykam oczy i udaje że, nie widzę
Zatykam uszy i udaje, że nie słyszę
Zamykam serce i udaję, że nie czuję
To nie jest chyba najlepsza modlitwa

Zamykam oczy i udaje że, nie widzę
Zatykam uszy i udaje, że nie słyszę
Zamykam serce i udaję, że nie czuję
To nie jest chyba najlepsza modlitwa
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » niedziela, 11 cze 2006, 17:25

Placebo "Protect me from what I want"

"It's the disease of the age
It's the disease that we crave
Alone at the end of the rave
We catch the last bus home
Corporate America wakes
Coffee republic and cakes
We open the latch on the gate
Of the hole that we call our home

Protect from what I want

Maybe we're victims of fate
remember when we'd celebrate
We'd drink and get high until late
And now we're all alone
Wedding bells ain't gonna chime
With both of us guilty of crime
And both of us sentended to time..."

...ktoś mi polecił... i zwariowałam :oops:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron