Pomocy

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Pomocy

Postprzez Marek_B » poniedziałek, 29 maja 2006, 12:57

Gdzie w K-g sa najtansze czesci do autekorietuje sie ktos??
Marek_B
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 10 kwi 2006, 20:38
Lokalizacja: Koło-Brzeg

Postprzez Didi » poniedziałek, 29 maja 2006, 12:59

Dobry i tani sklep to Fota na Zygmuntowskiej tuz przy karczmie mysliwskiej najlepiej zajechac od strony solnej
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez PIOTRGAN » poniedziałek, 29 maja 2006, 13:16

jakie autko ??

polecam dobre w necie ;)

w K-gu każdy jest dobry.

no chyba że ... kilka by się znalazło :) :wink:
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Postprzez Didi » poniedziałek, 29 maja 2006, 16:44

no i na Wolnosci...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » poniedziałek, 29 maja 2006, 16:52

najpierw pomyslaem ze ktos wzywa pomocy

potem myslalem co to za slowo "autekorietuje"

gdy juz doszedlem to polecam tate Slonka :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Marek_B » wtorek, 30 maja 2006, 09:25

DeeJay napisał(a):Dobry i tani sklep to Fota na Zygmuntowskiej tuz przy karczmie mysliwskiej najlepiej zajechac od strony solnej

tam kupywalem tarcze hamulcowe sklep ok ale z tej ekipy nikt sie nie zna na tym co sprzedaja ostatnio sie pozmieniali tylko 1 dziewczyna zostala
Marek_B
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 10 kwi 2006, 20:38
Lokalizacja: Koło-Brzeg

Postprzez Marek_B » wtorek, 30 maja 2006, 14:20

slonkokg napisał(a):
Marek_B napisał(a):
DeeJay napisał(a):Dobry i tani sklep to Fota na Zygmuntowskiej tuz przy karczmie mysliwskiej najlepiej zajechac od strony solnej

tam kupywalem tarcze hamulcowe sklep ok ale z tej ekipy nikt sie nie zna na tym co sprzedaja ostatnio sie pozmieniali tylko 1 dziewczyna zostala


Dlatego jedz do mojego Taty :D :twisted: :twisted: Albo do panów obok ;)

narazie mam wszystko ok pisalem aby sie zorientowac czy wogle sa ceny porownywalne w k-g jesli chodzi o czesci.
Ale ok sprawdze toz i twojego tate
Marek_B
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 10 kwi 2006, 20:38
Lokalizacja: Koło-Brzeg

Postprzez Peny » środa, 31 maja 2006, 08:51

DeeJay napisał(a):no i na Wolnosci...


tutaj sa najtansze
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości