Tibia wciąga jak narkotyk...

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez Uri » sobota, 27 maja 2006, 12:14

Chater_ napisał(a):A WoW to co niby?


tylko najlepsza gra wszechczasów.
no, do czasu Warhammer Online :twisted:
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » poniedziałek, 29 maja 2006, 05:35

nigdy nie przepadałem za falloutem. w każdym razie nie w stopniu który utrzymałby mnie przy ekranie dłużej niż 2-3 godziny...
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » wtorek, 30 maja 2006, 19:34

Stef@n napisał(a):
kALiNeK napisał(a):tibia to jest syf, ta gra to zenada!! CS wciaga jak narkotyk oooo!!!a CS:Source jeszcze bardziej! ale nie jakas tibia!


widać że w WoWa nie grałeś


potwierdzam diagnozę :)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » wtorek, 30 maja 2006, 21:19

battlegrounds < world pvp
niestety nikt już tego drugiego nie robi prawie :(
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » środa, 31 maja 2006, 06:50

WZT napisał(a):
kALiNeK napisał(a):tibia to jest syf, ta gra to zenada!! CS wciaga jak narkotyk oooo!!!a CS:Source jeszcze bardziej! ale nie jakas tibia!


CS????
I tak najlepszy jest saper i pasjans....

A wlasnie jak to jest z lagami na serwie od WOW-duze sa??????
I przy jakim laczy gracie ?


tutaj na 1024 kbps czy ile tam mam średnio ping na poziomie 50-120 ms, z Kołobrzegu z najsłabszej opcji TKK wychodzi średnio ok. 180-230.
oczywiście pojawiają się tzw. "lag spikes" kiedy wartość skacze bardzo wysoko. przeciążenie serwera, no ale takie rzeczy będą się dziać przy takiej ilości podłączonych ludzi. czasem też wywala, czasem są problemy z reakcją serwera pomimo niskiego pinga...
ogólnie, IMO, bardzo dobrze
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości