Flo napisał(a):widzialem juz Agunie na tej focie
to czemu mi nie powiedziałeś, że jednak dotarło?:P
Roman: pewnie że jak ja
tylko, że czarnobiałe to łądniej wyszłam 
![punk [smilie=punk.gif]](./images/smilies/punk.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości