Dlaczego Pochanke macha głową?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » poniedziałek, 29 maja 2006, 19:46

Uri napisał(a):a kto to, k****, jest Pochanke?

Prowadzi "Fakty" w tvn'ie ;p

A dlaczego macha głową? Może lubi? A ja macham nogą... :D
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Agunia » poniedziałek, 29 maja 2006, 20:28

Flo napisał(a):
ewe napisał(a):Ale wszystkich przebija posłanka SLD swoim cienkim /wysokim/ głosikiem . Strasznie irytujący głos,nie wiem jak moga jej słuchać na wykładach ,choć widownia full


Senyszyn :D


ale podobno bierze jakieś lekcje i ćwiczy swój "zniewalający" głos :D
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Roman » poniedziałek, 29 maja 2006, 21:49

szkoda, że nie ma piór do pasa

a Tomek Kamel podryguje nogą :twisted:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Martius » poniedziałek, 29 maja 2006, 22:03

:lol:
bez urazy ale mam totalna poolewe z pana moderatora
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Demurrer » wtorek, 30 maja 2006, 06:59

WZT napisał(a):
Dokładnie. Założyłem luźny, apolityczny, ideologicznie indyferentny temat.


Panie takie cos to tylko podobno w Erze daja.... :devil2:[/quote]

W hydeparku też :)
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Flo » wtorek, 30 maja 2006, 13:57

SatH^Raa napisał(a):A mi się to podoba. Słodko to robi... :twisted:


ona generalnie jest slodka, fajna babka


A Smoktunowicz na drzewo blee
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez qrczak » wtorek, 30 maja 2006, 22:28

Ok to jeżeli Pochanke jest taka kontrowersyjna to wie może ktoś czemu Szaranowicz tak mruga oczami (jak to znajomy z pracy mawia sms-y oczami puszcza) :?:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez padalec » wtorek, 30 maja 2006, 22:34

Pochanke rusza głową, bo lubi to robić.
padalec
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 19:36

Postprzez Demurrer » środa, 31 maja 2006, 06:57

qrczak napisał(a):Ok to jeżeli Pochanke jest taka kontrowersyjna to wie może ktoś czemu Szaranowicz tak mruga oczami (jak to znajomy z pracy mawia sms-y oczami puszcza) :?:


To jest ewidentny tik.

A Pochanke robi to celowo. Zwróć uwagę kiedy zaczyna kiwać głową. Zaraz po zadaniu pytania rozmówcy (zazwyczaj reporter TVN w innym mieście). Niby kiwa z aprobatą na słowa rozmówcy, a jeszcze rozmówca nie zdążył żadnego zdania zbudować.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez ewe » środa, 31 maja 2006, 07:13

A Janda ? Ta to trzepocze głową
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Dreams » środa, 31 maja 2006, 10:35

Czepiacie się .. :girl:
Dreams
 

Postprzez qrczak » środa, 31 maja 2006, 11:19

Demurrer napisał(a):
qrczak napisał(a):Ok to jeżeli Pochanke jest taka kontrowersyjna to wie może ktoś czemu Szaranowicz tak mruga oczami (jak to znajomy z pracy mawia sms-y oczami puszcza) :?:


To jest ewidentny tik.

A Pochanke robi to celowo. Zwróć uwagę kiedy zaczyna kiwać głową. Zaraz po zadaniu pytania rozmówcy (zazwyczaj reporter TVN w innym mieście). Niby kiwa z aprobatą na słowa rozmówcy, a jeszcze rozmówca nie zdążył żadnego zdania zbudować.


A to o to chodzi. To jest tak zwane "aktywne słuchanie", które polega na przytakiwaniu swojemu rozmówcy. Tutaj przejawia się to machaniem głową, bywa jeszcze tak, że jest coś takiego co można nazwać "pełnym aktywnym słuchaniem" (moje własne nazewnictwo). Przejawia się to machaniem głową w celu wyrażenia aprobaty, a jeszcze odruchowi temu towarzyszy powtarzane co jakiś czas z przekonaniem: "Yhy, Yhy".
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości