ptaku napisał(a):?Ja dzisiaj też już jestem po ostatnim egzaminieDzisiaj ustny niemiecki 95% (podst.).
i ja również
19pkt. na 20
no i cała maturka za mną
koniec z tym stresem 
Agunia napisał(a):ptaku napisał(a):?Ja dzisiaj też już jestem po ostatnim egzaminieDzisiaj ustny niemiecki 95% (podst.).
i ja również19pkt. na 20
no i cała maturka za mną
koniec z tym stresem

WZT napisał(a):kulA napisał(a):kamila napisał(a):też tak myślę i ciesze się, że jednak jej nie wybrałam, heh.. Znajomi są załamaniRoman napisał(a):tak sobie myślę, że historia to jest do zdawania dla pasjonatów
ta
marudy!!!!!!!!!!!!!
Wbrew pozorom to sie bardzo przydaje w zyciu....
Agunia napisał(a):zgadza się... i czasami 70% z pisemnej nie wystarczy - na dobre uczelnie przyjmują tylko najlepszych
wszyscy sie musza gdzies podziac
(oby
)redlovebloodgirl napisał(a):Agunia napisał(a):zgadza się... i czasami 70% z pisemnej nie wystarczy - na dobre uczelnie przyjmują tylko najlepszych
Agunia...nie straszwszyscy sie musza gdzies podziac
(oby
)

Martius napisał(a)::twisted:
teraz jest na odwrot to uczelnie bija sie o uczniow a nie uczniowie o uczelnie .
jest wiecej miejsc niz potencjalnych przyszlych studentow .
wiec spoko
Agunia napisał(a):Martius napisał(a)::twisted:
teraz jest na odwrot to uczelnie bija sie o uczniow a nie uczniowie o uczelnie .
jest wiecej miejsc niz potencjalnych przyszlych studentow .
wiec spoko
ale nie na najlepszych uczelniach w kraju na najbardziej obleganych kierunkach
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości