Matura 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Agunia » poniedziałek, 29 maja 2006, 18:11

ptaku napisał(a):?Ja dzisiaj też już jestem po ostatnim egzaminie :] Dzisiaj ustny niemiecki 95% (podst.).


i ja również :) 19pkt. na 20 :) no i cała maturka za mną :P koniec z tym stresem :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Flo » poniedziałek, 29 maja 2006, 18:16

Agunia napisał(a):
ptaku napisał(a):?Ja dzisiaj też już jestem po ostatnim egzaminie :] Dzisiaj ustny niemiecki 95% (podst.).


i ja również :) 19pkt. na 20 :) no i cała maturka za mną :P koniec z tym stresem :P


juz mam puscic kciuki? :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » poniedziałek, 29 maja 2006, 18:19

Flo napisał(a):juz mam puscic kciuki? :twisted:

tak, już możesz puścić :)
dzięki :*
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez kulA » poniedziałek, 29 maja 2006, 18:20

WZT napisał(a):
kulA napisał(a):
kamila napisał(a):
Roman napisał(a):tak sobie myślę, że historia to jest do zdawania dla pasjonatów
też tak myślę i ciesze się, że jednak jej nie wybrałam, heh.. Znajomi są załamani ;/

ta ;/


marudy!!!!!!!!!!!!!

Wbrew pozorom to sie bardzo przydaje w zyciu....

mi zdecydowanie bardziej przydaje sie matematyka i fizyka
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez FiDo » poniedziałek, 29 maja 2006, 19:46

no to gratulujemy tym co zdali :) a juz niedlugo witamy wsrod braci studenckiej
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Agunia » poniedziałek, 29 maja 2006, 20:25

FiDo napisał(a):no to gratulujemy tym co zdali :) a juz niedlugo witamy wsrod braci studenckiej


miejmy nadzieję :)
matura to pikuś w porównaniu z tym, żeby się dostać na studia...
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez FiDo » poniedziałek, 29 maja 2006, 20:27

no tak.. na studiach juz jest 'selekcja'
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Agunia » poniedziałek, 29 maja 2006, 20:29

zgadza się... i czasami 70% z pisemnej nie wystarczy - na dobre uczelnie przyjmują tylko najlepszych
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 29 maja 2006, 20:48

Agunia napisał(a):zgadza się... i czasami 70% z pisemnej nie wystarczy - na dobre uczelnie przyjmują tylko najlepszych

Agunia...nie strasz :twisted: wszyscy sie musza gdzies podziac ;) (oby :P )
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Martius » poniedziałek, 29 maja 2006, 20:52

:twisted:
teraz jest na odwrot to uczelnie bija sie o uczniow a nie uczniowie o uczelnie .
jest wiecej miejsc niz potencjalnych przyszlych studentow .
wiec spoko :!:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Agunia » poniedziałek, 29 maja 2006, 20:55

redlovebloodgirl napisał(a):
Agunia napisał(a):zgadza się... i czasami 70% z pisemnej nie wystarczy - na dobre uczelnie przyjmują tylko najlepszych

Agunia...nie strasz :twisted: wszyscy sie musza gdzies podziac ;) (oby :P )


mam nadzieję... jak dla mnie to jest poprostu większy stres niż ta cała piep****a matura.... :cry:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Agunia » poniedziałek, 29 maja 2006, 20:56

Martius napisał(a)::twisted:
teraz jest na odwrot to uczelnie bija sie o uczniow a nie uczniowie o uczelnie .
jest wiecej miejsc niz potencjalnych przyszlych studentow .
wiec spoko :!:


ale nie na najlepszych uczelniach w kraju na najbardziej obleganych kierunkach
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Martius » poniedziałek, 29 maja 2006, 20:57

Agunia napisał(a):
Martius napisał(a)::twisted:
teraz jest na odwrot to uczelnie bija sie o uczniow a nie uczniowie o uczelnie .
jest wiecej miejsc niz potencjalnych przyszlych studentow .
wiec spoko :!:


ale nie na najlepszych uczelniach w kraju na najbardziej obleganych kierunkach

teoretycznie masz racje
ale zawsze jest jakies ale ...
:lol:
mam nadzieje ze nikt nie wybiera sie na zarzadzanie i marketing
Ostatnio edytowano poniedziałek, 29 maja 2006, 21:00 przez Martius, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości