ważne pytanie

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez cushu » niedziela, 28 maja 2006, 20:45

eee... jak nie robicie zadnej orgii, to ide sobie jakiegos grupowego pornola poogladać...
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Flo » niedziela, 28 maja 2006, 20:46

redlovebloodgirl napisał(a):to..to jest atomowka czy jak? :>
skoro takie panie lubisz to juz wiem jakie filmy ogladasz..lateks itd? :P ;) ciiii :lol:


uwielbiam pusty roz :twisted:

Mozna prosic do tanca? :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » niedziela, 28 maja 2006, 20:47

a wlasnie, ma ktos 'przygode w kolobrzegu'?
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 28 maja 2006, 20:47

Flo napisał(a):[Mozna prosic do tanca? :lol:

to bylo pytanie do tego pana nademna? :oops:

i koniec gadania nie na temat bo nas tu zaraz zywcem zjedza..i twoj slodki rozowy slodki kubraczek tez :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Flo » niedziela, 28 maja 2006, 20:48

redlovebloodgirl napisał(a):
Flo napisał(a):[Mozna prosic do tanca? :lol:

to bylo pytanie do tego pana nademna? :oops:

i koniec gadania nie na temat bo nas tu zaraz zywcem zjedza..i twoj slodki rozowy slodki kubraczek tez :P


to bylo do Ciebie pytanie Moja Mila :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » niedziela, 28 maja 2006, 20:48

Flo napisał(a):jestem boski, jestem meski :lol:

Obrazek


Flo, coś Ty ze sobą zrobił? spaskudziłeś się! bleee
ŻYG [smilie=yucky.gif]
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Flo » niedziela, 28 maja 2006, 20:49

Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):jestem boski, jestem meski :lol:

Obrazek


Flo, coś Ty ze sobą zrobił? spaskudziłeś się! bleee
ŻYG [smilie=yucky.gif]


ok zmieniam image

Obrazek
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 28 maja 2006, 20:50

Flo... (bede sie wymigiwac...) ale ja tanczyc nie umiem i w ogole, jeszcze bym ci te piekne biale buciki podeptala :twisted:

Fido ee no ten..ja nie mam :P ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Agunia » niedziela, 28 maja 2006, 20:51

Flo napisał(a):
ok zmieniam image

Obrazek

tylko błagam, zmień kolor na czarny
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez FiDo » niedziela, 28 maja 2006, 20:51

redlovebloodgirl napisał(a):Fido ee no ten..ja nie mam :P ;)


to zalatw :P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Tisaja » niedziela, 28 maja 2006, 20:51

Demurrer

"Metroseksualizm, Styl Metro - zjawisko społeczne, styl życia upowszechniany wśród młodych mężczyzn przez współczesną kulturę masową, w którym szczególną rolę odgrywa skupienie na własnej cielesności, podążanie za modą, korzystanie ze zdobyczy kosmetyki, przywiązywanie wagi do własnej atrakcyjności - cechy dotychczas kojarzone z kobiecością. Z metroseksualizmem kojarzone są również takie cechy osobowości, jak wrażliwość i delikatność, ciepło i zdolność do empatii. Zainteresowania mężczyzny metroseksualnego skupiają się w dużym stopniu wokół sztuki i nauk humanistycznych, a aktywność sportowa ma na celu w większym stopniu zachowanie kondycji aniżeli przyrost masy mięśniowej.

Terminem metroseksualista po raz pierwszy posłużył się felietonista Mark Simpson, opisując stereotyp zakochanego w sobie mężczyzny, mieszkańca wielkiego miasta, konsumenta idealnego z punktu widzenia koncernów kosmetycznych czy odzieżowych. Mężczyzna metroseksualny w powszechnym rozumieniu to taki, który używa tylko markowych kosmetyków, często korzysta z usług kosmetyczki, stosuje manicure, żeluje włosy, odwiedza solarium, doskonale zna się na modzie. Antagonistyczny wobec metroseksualisty jest stereotyp macho.

Wbrew nazwie, metroseksualizm nie wiąże się z określoną orientacją seksualną, mimo iż określenia tego używa się zazwyczaj w odniesieniu do mężczyzn heteroseksualnych. Etymologia słowa metroseksualista może być zinterpretowana na co najmniej trzy sposoby:

* przedrostek metro- (tłumaczony jako "pomiędzy") może odnosić się do zatarcia różnic między płcią męską i żeńską w dziedzinie stylu życia i podejścia do własnej cielesności;
* ten sam przedrostek, kojarzony odruchowo z infrastrukturą miejską, może wskazywać, że zjawisko dotyczy mieszkańców wielkich miast;
* brzmienie słowa metroseksualista mogło celowo budzić skojarzenia z orientacją seksualną - przed upowszechnieniem się tego zjawiska dbałość o własną atrakcyjność przypisywano głównie gejom.

Za przyczyny upowszechniania się metroseksualizmu uznaje się konsekwentną politykę marketingową wytwórców produktów kosmetycznych i odzieżowych, prowadzącą do zwiększenia zainteresowania męskiej części populacji ich produktami. Często wskazuje się jednak także na zacieranie się ról, jakie we współczesnym społeczeństwie pełnią kobiety i mężczyźni, a co za tym idzie - uaktywnienie się u kobiet cech męskich, a u mężczyzn - cech kobiecych. Nie oznacza to, że mężczyźni metroseksualni porzucają cechy typowo męskie (jak stanowczość, demonstrowanie siły), lecz uzupełniają je cechami związanymi z uczuciowością.

Za wzór mężczyzny metroseksualnego uchodzą m.in. piłkarz David Beckham, aktor Tom Cruise, brazylijski aktor Tuca Andrada, czy piosenkarz H.P. Baxxter z zespołu Scooter."

źródło :Wikipedia

Tak chcę obcować z meżczyznami metroseksualnymi-podręcznikowymi... nie przerysowanymi , i opisywanymi przez część z Was bufonami. :wink:
Ostatnio edytowano niedziela, 28 maja 2006, 20:57 przez Tisaja, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 28 maja 2006, 20:52

FiDo napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):Fido ee no ten..ja nie mam :P ;)


to zalatw :P

a co, moze jeszcze mam nakrecic? :| ;)

Agunia..a czemu czarny? czy to wg ciebie najbardziej 'meski' kolor? :>
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Agunia » niedziela, 28 maja 2006, 20:53

redlovebloodgirl napisał(a):Agunia..a czemu czarny? czy to wg ciebie najbardziej 'meski' kolor? :>

hmm... nie, to był raczej taki przykład, oże być oliwkowy :]
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez FiDo » niedziela, 28 maja 2006, 20:54

redlovebloodgirl napisał(a):
FiDo napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):Fido ee no ten..ja nie mam :P ;)


to zalatw :P

a co, moze jeszcze mam nakrecic? :| ;)

Agunia..a czemu czarny? czy to wg ciebie najbardziej 'meski' kolor? :>


robta co chceta, ja chce 'przygode w kolobrzegu' :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 28 maja 2006, 20:57

Agunia napisał(a): hmm... nie, to był raczej taki przykład, oże być oliwkowy :]

a fioletowy? fido mowil cos o fioletowym :P

a co do filmu-nie ogladalam i niestety nie wiem kto moglby go miec ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości