ważne pytanie

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Didi » niedziela, 28 maja 2006, 17:09

jak patrze na Mafi to sie podniecam :roll:
gazetek nie czytam nie mam na to czasu ;)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 28 maja 2006, 17:12

Mafi napisał(a):jakoś sie nie czuję "sztuczną" kobietą... :lol:

oj biedna [smilie=console.gif] ;) :lol:

a tak powaznie to...podobno o gustach sie nie dyskutuje :P [smilie=ike.gif]
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » niedziela, 28 maja 2006, 17:29

slonkokg napisał(a):A kobiety nie ogladają gazet z mężczyznami o zajefajnej budowie bądź filmów erotycznych?EEEEE, wszystko jest dla ludzi ;) Według mnie są jakieś granice :) Czasy sie troche zmieniły. Kobietom po prostu wstyd sie czasami przyznac lub nie wypada. Ale moze ja sie nie znam :twisted: :twisted: :twisted:
znasz się, znasz.. Dla mnie to nic strasznego jeżeli widzę jak facet ogląda w tv tudzież przegląda w gazecie zdjęcia z kobietami. Ja też lubię zawiesić oko na przystojnym facecie i nie widzę w tym nic złego, hyh.. Tak samo programy w tv, wszystko dla ludzi :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Roman » niedziela, 28 maja 2006, 17:31

Agunia, Ty chyba też sobie lubisz popatrzeć :twisted:

nie demonizujmy, że jak się chłop napatrzy, to potem prawdziwego piękna nie potrafi docenić. Jakby tak było, to panowałby permanentny celibat
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agunia » niedziela, 28 maja 2006, 17:46

Roman napisał(a):Agunia, Ty chyba też sobie lubisz popatrzeć :twisted:


no tak, ale już napisałam że na żywo :P
jeśli widzę przystojnego faceta na zdjęciu to mogę powiedzieć tylko, że "fajne ciacho" i że fajnie byłoby stać 2 metry przed nim, gdy zdejmuje koszulkę :P
a jak to mówią... "piękne/nych kobiety/mężczyzn pozostawmy kobietom/mężczyznom bez wyobraźni"

a poza tym... co niektórzy chyba źle zrozumieli pytanie... nie pytałam o patrzenie na jakieś artystyczne zdjęcia przedstawiające piękno kobiecego/męskiego ciała (bo widzę, że do tego zmierza ten temat), a o typowe pornograficzne czasopisma, filmy, które mężczyźni oglądają tylko po to, żeby się podniecić...
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Mafi » niedziela, 28 maja 2006, 18:02

Agunia napisał(a):[...] a o typowe pornograficzne czasopisma, filmy, które mężczyźni oglądają tylko po to, żeby się podniecić...

A co złego w tym widzisz?

Skoro facet czuje taka potrzebę, to co? zabronić mu? Zabić? Po dupie lać?

Jeśli ma ochotę podniecać się oglądając coś takiego to niech sobie ogląda... prosta sprawa...

Nie kumam teraz... różni ludzie- różne potrzeby...

Pfffffffffffffffffff...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez kulA » niedziela, 28 maja 2006, 18:03

Agunia napisał(a):a poza tym... co niektórzy chyba źle zrozumieli pytanie... nie pytałam o patrzenie na jakieś artystyczne zdjęcia przedstawiające piękno kobiecego/męskiego ciała (bo widzę, że do tego zmierza ten temat), a o typowe pornograficzne czasopisma, filmy, które mężczyźni oglądają tylko po to, żeby się podniecić...

no wiesz to sie zaczyna w okresie buzowania hormonow i trwa pozniej az wchodzi niemal w nawyk, moze facet ma czasem ochote popatrzec jak to inni robia, a najlatwiej obejzec pornola
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Suzy » niedziela, 28 maja 2006, 18:22

faceci chyba nie oglądają filmów i gazetek aby podziwiać piękne ciała ale po to by rozładować popęd seksualny... uwolnić nabuzowane hormony i takie tam... a fakt, że przy okazji "aktorki" są ładne to tyko względy estetyczne... nie wiem dlaczego rozmowa zawędrowała aż na temat czy komuś podobają sie piękne dziewczyny czy wymodelowani faceci... :|

...zwyczajnie nie ma czegoś takiego jak "ktoś piękny" - bo nawet najładniejsza modelka może np. być dla mnie dziewczyną która ma np nieciekawą twarz lub za mały biust... jesli stracę głowę dla jakiegoś faceta i będę uważała, że jest boski, moja przyjaciółka może popukać mi w głowę i pomyśleć, że on jest beznadziejny... nie lubię takich rozmów na tema "piękna, kultu ciała" itp. każdy człowiek wygląda inaczej... jest tyle ludzi na świecie i każdy ma inny gust... jeden facet podziwia filigranowe brunetki z małym biustem inny woli wysokie blondynki.... zarówno jeden jak i drugi nawet nie spojrzy na wybrankę kolegi... po co więc takie rozmowy...
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kamila » niedziela, 28 maja 2006, 19:31

Suzy napisał(a):zwyczajnie nie ma czegoś takiego jak "ktoś piękny"
jak to nie ma? a ja :twisted: :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » niedziela, 28 maja 2006, 19:32

jesli facet lub kobieta oglada filmy pornograficzne i nie czyni nic zlego drugiej osobie to moze to sobie robic do woli. Nikt nie ma prawa mowic mu ze jest dewiantem, albo ze jest chory. Bo to jego/jej zycie

Gorzej jak przez pornografie zaczyna czynic zlo innym osobom tj. gwalty, pedofilia, nekrofilia, zoofilia, ekshibicjonim itd itp sporo jest odchylen


Poki robi to qw dmowych pieleszach jest czlowiekiem normalnym
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tisaja » niedziela, 28 maja 2006, 19:37

Agunia napisał/a:

zdecydowanie popieram zdanie yen
metroseksualiści podobają się chyba tylko właśnie tym wspomnianym już 'sztucznym' kobietom

Hmm.. sztucznym kobietom.. powiedz mi jakie to? Może jak mi wyjaśnisz to zrozumiem,ze należe do nich.. ja zdecydowanie lubie metroseksualnych facetów.... no chyba ,że błędnie rozumiem "metroseksualizm"...
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Flo » niedziela, 28 maja 2006, 19:44

metroseksualisci to zakochani w sobie narcyze. ALE nie uogolniam bo to nie jest regula :)

Tak wynika z definicji i prywatnych obserwacji
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » niedziela, 28 maja 2006, 19:48

kamila napisał(a):
Suzy napisał(a):zwyczajnie nie ma czegoś takiego jak "ktoś piękny"
jak to nie ma? a ja :twisted: :P


kotuś nie martw się ... chodziło mi tylko o generalizację ogólnego pojęcia "piękna uniwersalnego"... nie wnikałam w jednostkowe piękno znanych mi kobiet :* :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 15 gości