Wczoraj nie było ciepłej wody!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Wczoraj nie było ciepłej wody!

Postprzez Jeden_Facet » niedziela, 28 maja 2006, 13:53

Wczoraj od rana nie było ciepłej wody w kranach. Ciekaw jestem, czy tylko w śródmieściu, czy gdzieś jeszcze?
Avatar użytkownika
Jeden_Facet
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 28 maja 2006, 12:42
Lokalizacja: Ze świata

Postprzez Didi » niedziela, 28 maja 2006, 14:01

na wyspie solnej tez nie bylo
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » niedziela, 28 maja 2006, 15:44

wojska polskiego i budowlana również meldują brak ciepłej wody dnia wczorajszego... rury podobno ciepłownia wymieniała czy jakiś tam inny czort
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez BLAaa » niedziela, 28 maja 2006, 16:02

Na Ogrodach też nie było!!

Ale to, że nie bylo, to jeszcze pikuś. To, że nikt nie raczył ludzi poinformować, o zaprzestaniu dostawy, to już kwalifikuje sie na kopa w 4 litery. Najbardziej wpienieni musieli byc ci, którzy wybrali się na balety i wracali w nocy spoceni, a tu lipa.

A czy ktoś już wie, co się stało?
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez j0shu4 » niedziela, 28 maja 2006, 16:04

BlAaa informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez BLAaa » niedziela, 28 maja 2006, 16:06

j0shu4 napisał(a):BlAaa informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni


To sorry, umkneło mi to.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez j0shu4 » niedziela, 28 maja 2006, 16:09

to byla bodajze "wymiana armatury zaporowej w układzie technologicznym centralnej ciepłowni i sieci magistralnej " cokolwiek by to znaczyło :)
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Didi » niedziela, 28 maja 2006, 16:19

jakby na forum napisali to wiecej ludzi by wiedzialo ;p
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » niedziela, 28 maja 2006, 19:39

i tak wzialem shower w lodowatej wodzie, troche mnie wytrzeslo, wytelepalo ale dalem rade :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » niedziela, 28 maja 2006, 19:43

bla bla bla nie tu - pomylilem tematy :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Colberg » niedziela, 28 maja 2006, 19:46

j0shu4 napisał(a):informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni


Wybacz. Jest obowiązek oglądania lub słuchania lokalnych mediów? Jeszcze do tamtego roku KSM wywieszała stosowną informację na klatce schodowej. Teraz to olała... :x
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Postprzez Flo » niedziela, 28 maja 2006, 19:47

Colberg napisał(a):
j0shu4 napisał(a):informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni


Wybacz. Jest obowiązek oglądania lub słuchania lokalnych mediów? Jeszcze do tamtego roku KSM wywieszała stosowną informację na klatce schodowej. Teraz to olała... :x


zgadzam sie
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » niedziela, 28 maja 2006, 19:50

[center]***[/center]U mnie też nie było ciepłej wody, ale karteczka na klatce była wywieszona... szkoda tylko, że nie przeczytałam... ;p

Myłam głowę i ciałko w lodowateeej wodzie ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Demurrer » niedziela, 28 maja 2006, 19:53

Colberg napisał(a):
j0shu4 napisał(a):informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni


Wybacz. Jest obowiązek oglądania lub słuchania lokalnych mediów? Jeszcze do tamtego roku KSM wywieszała stosowną informację na klatce schodowej. Teraz to olała... :x


A jest obowiązek czytania wywieszonych kartek na klatce schodowej?
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Flo » niedziela, 28 maja 2006, 19:54

Demurrer napisał(a):
Colberg napisał(a):
j0shu4 napisał(a):informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni


Wybacz. Jest obowiązek oglądania lub słuchania lokalnych mediów? Jeszcze do tamtego roku KSM wywieszała stosowną informację na klatce schodowej. Teraz to olała... :x


A jest obowiązek czytania wywieszonych kartek na klatce schodowej?


a moze ktos ze spoldzielni ma przyjsc osobiscie, zapukac do drzwi i powiedziec ze nie ma cieplej wody?

Masz obowiazek mu otworzyc? :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości