ważne pytanie

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

ważne pytanie

Postprzez Agunia » niedziela, 28 maja 2006, 14:22

Hmm... to nie ma być żaden pornograficzny temat, choć tej kwestii dotyka....
Mianowicie, zastanawia mnie to, dlaczego mężczyźni oglądają filmy, gazety porno? jaka jest tego przyczyna? wydaje mi się, że jest to coś w stylu 'lizania lizaka przez papierek', więc po co?
wszyscy moi koledzy na to pytanie odpowiadają "bo tak"
może ktos z tu obecnych Panów mi to wyjaśni :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez FiDo » niedziela, 28 maja 2006, 14:25

bo tak :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Agunia » niedziela, 28 maja 2006, 14:26

FiDo napisał(a):bo tak :twisted:


bez żartów :evil:
ten temat naprawdę mnie nurtuje :P :twisted:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez FiDo » niedziela, 28 maja 2006, 14:33

wy kobiety reagujecie bardziej na bodzce dotykowe, my w duzej mierze na bodzce wzrokowe. dlatego tez obracamy sie za zgrabnymi tylkami kobiet na ulicy, czy ogladamy playboye :) ja osobiscie preferuje erotyki, niz pornole, bowiem filmy pornograficzne, ktore teraz kreca nie roznia sie wiele od niskobudzetowej komedii. no ale dziewczyny, jak wam jakis chlopak powie, ze w zyciu pornoli nie ogladal to klamie :lol: Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Martius » niedziela, 28 maja 2006, 14:35

fido co ten emot robi z ta pandą

hyhy no tak facety to wzrokowce i popatrzec se musza ;p
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez FiDo » niedziela, 28 maja 2006, 14:35

Martius napisał(a):fido co ten emot robi z ta pandą


kurde, innego emota nie mialem, wiesz?
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Agunia » niedziela, 28 maja 2006, 14:38

Martius napisał(a):hyhy no tak facety to wzrokowce i popatrzec se musza ;p


kobiety też lubią popatrzeć na piękne męskie ciało... ale (przynajmniej ja) na żywo...
poza tym, gorzej jak taki facet patrząc, robi coś jeszcze ekhm... [smilie=yucky.gif]
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Uri » niedziela, 28 maja 2006, 14:44

"The Internet is for porn."
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez yennefer » niedziela, 28 maja 2006, 14:46

FiDo napisał(a):no ale dziewczyny, jak wam jakis chlopak powie, ze w zyciu pornoli nie ogladal to klamie :lol:

no tak, Fido, tylko mnie utwierdziles w tym przekonaniu, dzieki :lol:
jaki facet, gdyby mial pod ręką jakas ciekawa gazetke czy erotyk (nie mowie o pornosach, choc i milosnikow tych ostatnich nie brakuje :ninja:), oparlby sie choćby zerknieciu na zawartosc? :twisted:
a co do tego, ze mezczyzni reaguja bardziej na bodzce wzrokowe...zgoda, ale popieram Agunię, ze kobiety rowniez... swiat poszedl do przodu i płeć piekna tez lubi sobie popatrzec :hyhy: tym bardziej ze teraz juz nie jest to tak naganne, jakby bylo kiedys ;)

a co do pytania w temacie, ciekawe czy jak sie naogladacie takich pan z 'nadmuchanym' biustem, calkowicie przerobionych, nie czujecie sie rozczarowani, gdy w rzeczywistosci az tak czesto sie nie spotyka takich idealnych "egzemplarzy"? :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Agunia » niedziela, 28 maja 2006, 14:50

yennefer napisał(a):
FiDo napisał(a):a co do pytania w temacie, ciekawe czy jak sie naogladacie takich pan z 'nadmuchanym' biustem, calkowicie przerobionych, nie czujecie sie rozczarowani, ze w rzeczywstosci nie bywa tak..rozowo? :P :twisted:

hmm... no właśnie... przecież to, co podnieca facetów w tych gazetach i filmach jest sztuczne :| czy to nie jest w pewien sposób żenujące?
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez FiDo » niedziela, 28 maja 2006, 14:53

yennefer napisał(a):a co do pytania w temacie, ciekawe czy jak sie naogladacie takich pan z 'nadmuchanym' biustem, calkowicie przerobionych, nie czujecie sie rozczarowani, ze w rzeczywstosci nie bywa tak..rozowo? :P :twisted:


no i to jest problem.. tak sa teraz te wszystkie panie na plakatach i gazetach przedstawiane, mozna by pomyslec, ze kupy w ogole nie robia. pomyslec, ze w sredniowieczu grupa osob jednoczesnie wystawiala tylki do jednej szerokiej dziury. higiena poszla do przodu, teraz pora na upiekszkanie. no i dobrze, estetyzacja to rewelacja. ale ja sam juz mam gust spaczony przez to, i nie tylko ja. qvo vadis swiecie?
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez yennefer » niedziela, 28 maja 2006, 14:57

FiDo napisał(a):no i to jest problem.. tak sa teraz te wszystkie panie na plakatach i gazetach przedstawiane, mozna by pomyslec, ze kupy w ogole nie robia. pomyslec, ze w sredniowieczu grupa osob jednoczesnie wystawiala tylki do jednej szerokiej dziury. higiena poszla do przodu, teraz pora na upiekszkanie. no i dobrze, estetyzacja to rewelacja. ale ja sam juz mam gust spaczony przez to, i nie tylko ja. qvo vadis swiecie?

Fiduś, filozofia filozofią, ale co z normalnym postrzeganiem świata? :p (o ile w dzisiejszych czasach mozna mowic o normalności :twisted:)
wasze bodźce wzrokowe chyba musiałyby odbierać na dwoch płaszczyznach: tej wyidealizowanej i realnej :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez FiDo » niedziela, 28 maja 2006, 14:58

Agunia napisał(a):hmm... no właśnie... przecież to, co podnieca facetów w tych gazetach i filmach jest sztuczne :| czy to nie jest w pewien sposób żenujące?


jest zenujace, ale na was to dziala tak samo. zauwazylem, ze wasze kobiece gusta tez sie zmieniaja. powoli idziecie w kierunku facetow - metroseksualistow. faceci w dlugich, utwardzanych wlosach. ostatnio na miescie widze pelno plakatow z lakierami do wlosow dla facetow. litosci!
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez yennefer » niedziela, 28 maja 2006, 15:02

FiDo napisał(a):jest zenujace, ale na was to dziala tak samo. zauwazylem, ze wasze kobiece gusta tez sie zmieniaja. powoli idziecie w kierunku facetow - metroseksualistow. faceci w dlugich, utwardzanych wlosach. ostatnio na miescie widze pelno plakatow z lakierami do wlosow dla facetow. litosci!

nie no, bez przesady, komu odpowiada metroseksualizm, temu odpowiada, ale raczej nie nalezy generalizowac :|
mnie sama to smieszy, niby wszystko jest dla ludzi, ale jesli faceci ida w kierunku zniewiescienia, to pozniej nie ma sie co dziwic, ze kobiety opanowuja swiat (w cudzyslowie ;))
bo przeciez w tej kwestii jeszcze nie jest tak zle, no wlasnie... jeszcze :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Agunia » niedziela, 28 maja 2006, 15:05

yennefer napisał(a):
FiDo napisał(a):jest zenujace, ale na was to dziala tak samo. zauwazylem, ze wasze kobiece gusta tez sie zmieniaja. powoli idziecie w kierunku facetow - metroseksualistow. faceci w dlugich, utwardzanych wlosach. ostatnio na miescie widze pelno plakatow z lakierami do wlosow dla facetow. litosci!

nie no, bez przesady, komu odpowiada metroseksualizm, temu odpowiada, ale raczej nie nalezy generalizowac :|
mnie sama to smieszy, niby wszystko jest dla ludzi, ale jesli faceci ida w kierunku zniewiescienia, to pozniej nie ma sie co dziwic, ze kobiety opanowuja swiat (w cudzyslowie ;))
bo przeciez w tej kwestii jeszcze nie jest tak zle, no wlasnie... jeszcze :P

zdecydowanie popieram zdanie yen
metroseksualiści podobają się chyba tylko właśnie tym wspomnianym już 'sztucznym' kobietom
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron