czy niewyraźny czy psychol, gibają się nieźle, hehe.. . Widać, że zabawa była przednia, ale chodzić za Wami to ja nie mam zamiaruslonkokg napisał(a):Ojej, Wiesiu - taki jakis niewyrazny jestesMafi jak to Marty - psychol
![]()

czy niewyraźny czy psychol, gibają się nieźle, hehe.. . Widać, że zabawa była przednia, ale chodzić za Wami to ja nie mam zamiaruslonkokg napisał(a):Ojej, Wiesiu - taki jakis niewyrazny jestesMafi jak to Marty - psychol
![]()

slonkokg napisał(a):Ojej, Wiesiu - taki jakis niewyrazny jestesMafi jak to Marty - psychol
![]()
Fjna fota
jak się bawić to na całego

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 15 gości