przez Dreams » piątek, 2 cze 2006, 09:26
SatH^Raa napisał(a): Obrazek21. La Defence w Paryżu. Chyba najtrudniejsza panorama jaką robiłem.
Ech, po Paryżach się rozjeżdżają... i jeszcze tak pięknie kuszą innych... w sumie wieży nie widać... mogę sobie wyobrazić, że to nie Paryż.. i lżej mi będzie..... Masz chyba jakiś dobry sprzęt...

Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Dreams, łącznie edytowano 1 raz