![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
McCool napisał(a):no no... jak mnie cos weźmie to jeszcze przyjde dla śmiechu pokopac w pilke. Moze mi sie uda wreszcie w jakas trafićmam tylko nadzieje ze zadnych pań tam nie bedzie, bo beda mialy przeze mnie niezły ubaw

McCool napisał(a):no no... jak mnie cos weźmie to jeszcze przyjde dla śmiechu pokopac w pilke. Moze mi sie uda wreszcie w jakas trafićmam tylko nadzieje ze zadnych pań tam nie bedzie, bo beda mialy przeze mnie niezły ubaw

). Kto chętny to proszę o wpis tutaj http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?t=14231 ![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości