JAK CZTYMAY?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

JAK CZTYMAY?

Postprzez Mario » sobota, 20 maja 2006, 19:20

WSYSTZKO JSANE

Badania na pweynm anelgiksim uneriwstyecie wyzakały, że nie ma znczeania, w jaikej kleojności napsziemy lietry wenąwtrz wryazu, blye tlkyo pirwesza i otstaina lreita błyy na soiwch mijsecach.Rtszea mżoe być dolnwoie pomszaiena, a mmio to bedzięmy w stniae pczytzetać tekst bez wikszęego prleobmu. Diezje się tak dlteago, że nie cztaymy kżdaej z lteir odelndziie, ale wrayz jkao cłoaść

Dorbe nie?
Avatar użytkownika
Mario
Dyskutant
 
Posty: 157
Dołączył(a): czwartek, 6 sty 2005, 00:12
Lokalizacja: stąd

Postprzez Tisaja » sobota, 20 maja 2006, 19:23

Kuuurcze... faktycznie przeczytalam bez problemu... alllle numer :P
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Flo » sobota, 20 maja 2006, 19:24

to jest starsze niz komunizm w Polsce
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RUDA » sobota, 20 maja 2006, 19:25

Flo napisał(a):to jest starsze niz komunizm w Polsce


dokladnie :ok:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez yennefer » sobota, 20 maja 2006, 20:30

fakt, że stare, ale tyż prawda, że dobre, o! :twisted: :P
p.s. i czyta sie tak, jakby sie podświadomie wiedziało, co dalej powinno być
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Roman » sobota, 20 maja 2006, 20:44

niewątpliwie łatwiejsze to dla generacji internetu, zwłaszcza w dobie komunikatorów

gorzej jak ktoś pisze literki nie po kolei
i zrobi literówkę :wink:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: JAK CZTYMAY?

Postprzez Wald » niedziela, 21 maja 2006, 10:27

Mario napisał(a):WSYSTZKO JSANE

Badania na pweynm anelgiksim uneriwstyecie wyzakały, że nie ma znczeania, w jaikej kleojności napsziemy lietry wenąwtrz wryazu, blye tlkyo pirwesza i otstaina lreita błyy na soiwch mijsecach.Rtszea mżoe być dolnwoie pomszaiena, a mmio to bedzięmy w stniae pczytzetać tekst bez wikszęego prleobmu. Diezje się tak dlteago, że nie cztaymy kżdaej z lteir odelndziie, ale wrayz jkao cłoaść

Dorbe nie?

Fantastyczne! Rzeczywiście to prawda! Nigdy bym nie przypuszczał. Ja zawsze zwracam uwagę na błędy ortograficzne, kiedy czytam jakiś tekst. Ale okazuje się, że słowo może być złożone jakby z samych błędów, a sens odczytuje się bez problemu...
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Postprzez ewe » niedziela, 21 maja 2006, 12:17

Zastanawia mnie ,czy czytanie takich zkancerowanych tekstów przez dłuższy czas /rok/ nie wpłynie jednak znacząco na nasz sposób czytania .
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Wald » niedziela, 21 maja 2006, 12:57

ewe napisał(a):Zastanawia mnie ,czy czytanie takich zkancerowanych tekstów przez dłuższy czas /rok/ nie wpłynie jednak znacząco na nasz sposób czytania .

Oczywiście to jest dobre tylko jako ciekawostka. Ale że jednak da się czytać, jakby było napisanie poprawnie - to jest niespodzianka!
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Postprzez FiDo » niedziela, 21 maja 2006, 15:27

fjane.. fnaje.. fjanie tak sie okuszuje lzdui na lkteriach
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Easy Rider » niedziela, 21 maja 2006, 15:44

o krwua ckaleim ceiakwe
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez FiDo » niedziela, 21 maja 2006, 15:46

i kwrua cnrueze mznoa oijmac, zbiajecsie
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Easy Rider » niedziela, 21 maja 2006, 15:58

perydznet jset gułpi, ceiakwe w jkai sopósb raeogawć bdędą meodartrozry ?
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez BLAaa » niedziela, 21 maja 2006, 16:41

Easy Rider napisał(a):perydznet jset gułpi, ceiakwe w jkai sopósb raeogawć bdędą meodartrozry ?


Ciekawe jak przed sądem by udowadniac, że sie kogos znieważyło?
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości