Kadra na MŚ

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Postprzez qrczak » środa, 17 maja 2006, 17:39

Wczoraj w "Szkle kontaktowym" na TVN - ie przeczytałem takiego sms - a na ekranie telewizora:

Z kim spotkaja się nasi piłkarze po fazie grupowej :?:



Z kibicami na Okęciu. :lol:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez quad » środa, 17 maja 2006, 21:51

Co my sie tam bedziemy oklamywac: sami polecimy i posmarujemy Rasiakowi czy Mili trampki złotolem jak chlopaki wygraja mecze ;)
A tak na powaznie to ja podzielam zdanie kuli: Germanow albo jakichs Anglosasow tylko na zespoly swiatowej 2 klasy, ktore najlepiej poprostu zabiegac ;)
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez qrczak » czwartek, 18 maja 2006, 06:50

Listkiewicz w przypływie dobroci powiedział, że kosztem kilku działaczy PZPN zasponsorował m. in. Dudkowi i Frankowskiemu VIP-owskie bilety.


To ci wspaniałomyślność.
Panie Listkiewicz, odejdź pan, starczy już.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Hnitek » czwartek, 18 maja 2006, 13:02

W ogóle Listkiewicz podkreśla, że po eliminacjach wyścig do kadry na mundial rozpoczął się na nowo i nikt za zasługi nie pojedzie. Moje pytanie, co w tym wyścigu zrobili: Mila, Kosowski, Rasiak, Gorawski, Dudka, Giza, Brożek? Normalnie śmiech na sali :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » czwartek, 18 maja 2006, 16:04

nie wymagajmy za dużo od listka
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » czwartek, 18 maja 2006, 16:17

Listek byl na gazie jak to mowil :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Foreigner » piątek, 19 maja 2006, 09:46

Dziwi mnie brak Dudka w reprezentacji. Nie granie w Klubie nie powinno go wykluczac, szczegolnie, ze jest zawodnikiem swietnego klubu wiec trening ma na najwyzszym europejskim poziomie. Co z tego, ze powoluje sie ludzikow "gwiazdeczki" z ligi cypryjskiej gdzie strzelaja duzo bramek skoro mundial to nie liga??
Foreigner
Weteran
 
Posty: 549
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 14:30

Postprzez Hnitek » piątek, 19 maja 2006, 14:16

Foreigner napisał(a):Dziwi mnie brak Dudka w reprezentacji. Nie granie w Klubie nie powinno go wykluczac, szczegolnie, ze jest zawodnikiem swietnego klubu wiec trening ma na najwyzszym europejskim poziomie. Co z tego, ze powoluje sie ludzikow "gwiazdeczki" z ligi cypryjskiej gdzie strzelaja duzo bramek skoro mundial to nie liga??

A czy ta 'gwiazdeczka' jedzie na mundial? Sosin był tylko powoływany na mecze towarzyskie, Dudek też..
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » piątek, 19 maja 2006, 16:22

ale atmosfera i tak się zepsuła

tym bardziej, im więcej będzie wywiadów z gwiazdkami, które nie pojechały, o tych wszystkich "strzałach w serce"
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » piątek, 19 maja 2006, 19:22

Roman napisał(a):ale atmosfera i tak się zepsuła

tym bardziej, im więcej będzie wywiadów z gwiazdkami, które nie pojechały, o tych wszystkich "strzałach w serce"


Widzisz tylko jest problem, gwiazdki pojadą, a Ci wartościowi zostają. Będziemy mieli niedługo serial wywiadów z gwiazdkami pokroju Kosowskiego, Mili, Boruca.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Hnitek » sobota, 20 maja 2006, 11:01

qrczak napisał(a):
Roman napisał(a):ale atmosfera i tak się zepsuła

tym bardziej, im więcej będzie wywiadów z gwiazdkami, które nie pojechały, o tych wszystkich "strzałach w serce"


Widzisz tylko jest problem, gwiazdki pojadą, a Ci wartościowi zostają. Będziemy mieli niedługo serial wywiadów z gwiazdkami pokroju Kosowskiego, Mili, Boruca.

a co Ty masz do Boruca? Dla Ciebie Dudek jest lepszy bo LM wygrał? Dudkowi też się zdarzały sytuacje gdy puszczał 'szmaty' i czemu do tego się nie przyczepisz, przecież tak samo mogłoby się stać na MŚ.
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » sobota, 20 maja 2006, 15:02

a co Ty masz do Boruca? Dla Ciebie Dudek jest lepszy bo LM wygrał? Dudkowi też się zdarzały sytuacje gdy puszczał 'szmaty' i czemu do tego się nie przyczepisz, przecież tak samo mogłoby się stać na MŚ.


Boruca bardzo lubiłem do czasu, aż nie wyszedł z niego typowy prostak z warszawki. Zaczął opowiadać, jacy to jego koledzy z Celticu leniwi (najbardziej leniwy to ten Hartson, co kiedyś w Arsenalu był, życzę Borucowi, żeby też kiedyś chociaż był w Arsenalu), kibice niemrawi, a trening bramkarski to już w ogóle do niczego, nie to co w Legii. Chłopak na dobrą sprawę nic nie osiągnął a już tak się wypowiada, krytykując jawnie swojego obecnego pracodawcę. Chciałbym się mylić, ale to raczej nie za dobrze wróży mu na przyszłość. To jest taki casus Kosowskiego, który uważa, że jest tak świetnym piłkarzem, że może mówić trenerowi jak on ma trenować. Trochę tutaj sie komuś miejsca pomyliły.

Co do czynników typowo sportowych to oczywiście, że Dudek też walił babole i jasne, że nie wiadomo czy nie zrobiłby tego na mistrzostwach. Dla mnie boruc bramkarzem jest dobrym, ale mentalność ma takiej naszej polskiej gwiazdeczki, a takich mieliśmy już całą masę i już ich dawno nie ma.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » sobota, 20 maja 2006, 15:03

qrczak mozesz przytoczyc wywiad Boruca dotyczacy narzekania?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez qrczak » sobota, 20 maja 2006, 15:29

Linek

W wywiadzie tego nigdy nie powiedział, aż taki głupi nie jest, prasa pisała, że słowa te padły na spotkaniu z kibicami Legii.
Powyżej link do pierwszej rzeczy jaką znalazłem, po angielsku.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości