
chrzano napisał(a):Dnia 23-go maja organizowany w szczecińskim amfiteatrze jest koncert Kultu, Pidżamy Porno i Habakuka.
Niestety połączenia pomiędzy Kołobrzegiem a Szczecinem w godzinach 12-18 są bardzo kosztowne.
I tu rodzi się pytanie:
Jedzie ktoś 23-go maja (środa) w kierunku Szczecina i byłby uprzejmy zabrać mnie i jeszcze jedną osobę?![]()
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości