Witam was serdecznie!
Dopiero odkryłam tą stronę!
Mam pytanko: czy ktos z was potrzebuje pracy na sezon?
Ja usilnie potrzebóję pracownika i mimo ogłoszeń nie mam nawet chętnych? Czy wszyscy wyjechali bądź planują wyjazd za granicę? a może nikomu nie chce się pracować w wakacje?


ale co się dziwić... gdybym nie miała stałej pracy to zamiast pracować za 3,5 zł. za godzinę pierwszego dnia wakacji byłabym na lotnisku w Irlandii lub gdziekolwiek indziej 
