Kadra na MŚ

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Postprzez Roman » wtorek, 16 maja 2006, 20:54

a może któryś z "ulubieńców" odniesie kontuzję? :twisted:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 16 maja 2006, 21:06

Ja bym widział na ataku Brożka albo Krzynówka obok Żurawskiego. Jeleń będzie podawał bidony, nic więcej mu nie wróżę.
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Flo » wtorek, 16 maja 2006, 21:27

Sędzia Czesław napisał(a):Ja bym widział na ataku Brożka albo Krzynówka obok Żurawskiego. Jeleń będzie podawał bidony, nic więcej mu nie wróżę.


Krzynek na ataku? :twisted: Tego nawet Lepper by nie wymyslil
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Hnitek » wtorek, 16 maja 2006, 21:32

Ja obstawiam taki sam skład jak Flo, do tego na zmiany Lewandowski, Gancarczyk, Kosowski, Radomski, Jeleń. Reszta mam nadzieje, że będzie się podnosić z ławki jedynie wtedy jak na przerwe do szatni będą schodzić.
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » wtorek, 16 maja 2006, 22:33

Do mnie do domu przyszedł dzisiaj rachunek za telefon z TP S.A. Do rachunku dołączone było zdjęcie naszej reprezentacji. Na zdjeciu tym nie było ani Dudka, ani Frankowskiego, ani Kłosa. Z nieobecnych był jedynie Rząsa. Czyżby było już wiadomo wcześniej :?:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sato » wtorek, 16 maja 2006, 23:07

qrczak napisał(a):Do mnie do domu przyszedł dzisiaj rachunek za telefon z TP S.A. Do rachunku dołączone było zdjęcie naszej reprezentacji. Na zdjeciu tym nie było ani Dudka, ani Frankowskiego, ani Kłosa. Z nieobecnych był jedynie Rząsa. Czyżby było już wiadomo wcześniej :?:

chyba nie..
przed chwila widzialem reklame TP SA w tv.. z Dudkiem...

tak swoja droga, podgrzali atmosfere tymi nominacjami.. juz nie moge sie doczekac 9 czerwca :)
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez Flo » środa, 17 maja 2006, 07:48

no 9 czerwca i jazdaaaaaaaaaaaaaa :twisted:


Wszystkie mecze beda ciekawe na MS. To gratka dla kibicow
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » środa, 17 maja 2006, 12:04

Flo nie zgadzam sie z toba ze niezbedny jest nam wysoki napastnik bo my szansy musimy szukac w meczach z kostaryka i ekwadorem a nie z niemcami, a tam by sie przydal wybiegany i wszedobylski frankowski, zreszta rasiak mogl byc zamiast jelenia lub brozka, co do dudka to powinien jechac chocby jako rezerwowy, fakt, nie gral ale on ma wiecej meczow w lidze mistrzow niz kuszczak w lidze angielskiej a na mistrzostwach doswiadczenie sie przydaje
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Flo » środa, 17 maja 2006, 14:03

i tak tylko Boruc bedzie gral
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez qrczak » środa, 17 maja 2006, 15:09

Flo napisał(a):i tak tylko Boruc bedzie gral



Chyba, że baboli narobi w pierwszym meczu i powie, że to dlatego, że miał zły trening bramkarski na zgrupowaniu. On lubi takie rzeczy wygadywać.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » środa, 17 maja 2006, 15:13

ja mam jakieś dziwne przeczucie, że 9 czerwca w Gelsenkirchen na boisko wyjdzie Kuszczak

przynajmniej nie sądzę, żeby to było takie nieprawdopodobne
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Demurrer » środa, 17 maja 2006, 15:20

A ja Wam mówię że Rasiak będzie bohaterem reprezentacji. :twisted: :P
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Flo » środa, 17 maja 2006, 15:45

Demurrer napisał(a):A ja Wam mówię że Rasiak będzie bohaterem reprezentacji. :twisted: :P


i bedzie innym lyso :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » środa, 17 maja 2006, 17:23

piter_Radzikowo napisał(a):
Flo napisał(a):
Demurrer napisał(a):A ja Wam mówię że Rasiak będzie bohaterem reprezentacji. :twisted: :P


i bedzie innym lyso :twisted:


a niech i rasialdo bbedzie bohaterem oby tylko daleko zaszli nasi na mundialu.. :lol:


Dla mnie to nawet Mila moze wypracowac karnego potykajac sie o linie :lol:

Byleby zaszli do finalu :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości