Moje motto, na dziś, jutro.....

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Dreams » poniedziałek, 15 maja 2006, 06:22

O kurcze, nie wiedzialam, że takie kontrowersje wzbudzę!!!!

Kobiety - każda z Was zna swoja wartość i o to chodzi... ;) :girl:
Dreams
 

Postprzez Suzy » poniedziałek, 15 maja 2006, 14:18

..."szczęście nigdy niczego nie daje... ono tylko pożycza" ...
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Suzy » poniedziałek, 15 maja 2006, 16:07

"... ziarko do ziarka..." i takie tam ...
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Vin » wtorek, 16 maja 2006, 05:13

Suzy "ziarko" ? :D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Suzy » wtorek, 16 maja 2006, 09:03

Vin napisał(a):Suzy "ziarko" ? :D

:ups:
Ps. wszystko przez ten kurz książkowy [smilie=wacko.gif] :wink:

a na dziś "każda minuta gniewu odbiera nam 60 sekund szczęścia"
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Suzy » wtorek, 16 maja 2006, 10:05

Achaja napisał(a):jedno jest tylko w życiu szczęście: kochać i być kochanym

(George Sand)


podpisuję się pod tym rękoma i nogami :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Suzy » wtorek, 16 maja 2006, 10:18

Achaja napisał(a):Suzy to jeszcze jedno specjalnie dla Ciebie

Gdzie króluje miłość, króluje szczęście

(św. Jan Bosko)

:oops: dziękuję... ładne :*

to ja się zrewanżuję :roll:

"... człowiek rodzi się aniołem o jednym skrzydle...
aby mógł wzbić się w przestworza
musi znaleźć się w ramionach innego człowieka..."

(zasłyszane)
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Suzy » wtorek, 16 maja 2006, 10:44

Achaja napisał(a):piękne


mhm... i jakże prawdziwe...
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Suzy » wtorek, 16 maja 2006, 11:26

Achaja napisał(a):no to proszę jeszcze coś w tym stylu

Umysł i serce człowiecze nie są w stanie pojąć ani przeczuć, czym jest wieczna szczęśliwość.

(św. Edyta Stein)


rewelacja... :roll:

Achaja napisał(a):no i coś dla nieszczęśliwych

Łzy są pociechą nieszczęśliwych (Epiktet)


no to też coś dodam...

"łzy płyną z wnętrzna człowieka, gdy serce nie jest już w stanie ich pomieścić"
(zasłyszane)

ale się Achaja wciągnęłyśmy :lol: :beer:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości