moze i babeczka swietna ta Mężyńska, ale koszt jedej godziny korepetycji z hiszpanskiego u niej to jak mnie sluchy doszly 80zl...
zdziebko za duzo jak na zwyklego Kowalskiego...
btw. w zachodniopomorskiej szkole biznesu ktos naucza studentow hiszpanskiego, wiec moze tam warto zapytac.
Sato napisał(a):btw. w zachodniopomorskiej szkole biznesu ktos naucza studentow hiszpanskiego, wiec moze tam warto zapytac.
jezeli sie nie myle to wlasnie tam uczy tez pani Mezynska
jak komus bardzo zalezy to proponuje zadzwonic do spolecznego gim w dzwirzynie i tam zapytac o nauczycielke hiszpanskiego-uczniowie po lekcjach maja tam mozliwosc uczeszczenia na kolko j.hiszp. i wiem ze napewno nie uczy tam pani Mezynska a inna-rowniez bardzo mila pani