Matura 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Kolorek » piątek, 12 maja 2006, 08:41

Z tablicami fizę zdam :P Ale ptaku, nie jest przypadkiem tak, że na uczelnie wojskowe rekrutacja w tym roku jest zamknięta?

Wracając do Fizyki. Jeżeli będzie wyglądać tak jak próbna, gdzie podstawa prawie poziomem nie odstawała od rozszerzenia (co potwierdza mój wynika 60%/60%) to będzie cool :]. Ja liczę na dużo kinematyki i modle się żeby nie było za dużo magnetyzmu.
Avatar użytkownika
Kolorek
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): środa, 30 lis 2005, 17:50
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez quad » piątek, 12 maja 2006, 08:49

Kolorek napisał(a):Z tablicami fizę zdam :P Ale ptaku, nie jest przypadkiem tak, że na uczelnie wojskowe rekrutacja w tym roku jest zamknięta?


WAT nie jest juz od dwoch lat bodaj uczelnia wojskowa teraz to sie ladnie nazywa: ksztalcenie cywili na potrzeby wojska, a zamknieta byla rok temu :)
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez kulA » piątek, 12 maja 2006, 09:57

quad napisał(a):(...)Nie jest to trudny przedmiot (...)

ty poczekaj az pojdziesz na politechnike, zmienisz zdanie :)
a co do WATu to masz chudy racje, teraz jest to ksztalcenie cywili na potrzeby wojska
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Mariol » sobota, 13 maja 2006, 10:00

Maturke z niemieckiego raczej można zaliczyć do udanych... Choć te 7 godzin wypompowało mnie doszczętnie... Dziękuję trzymającym za nas kciuki...
No to byle do ustnych... :)
Mariol
 

Postprzez kompres » niedziela, 14 maja 2006, 11:55

A kto jutro zdaje chemię? :)
Dla tych niesamowitych śmiałków specjalne pozdrowienia! :)
kompres
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): środa, 26 kwi 2006, 20:49

Postprzez Agunia » poniedziałek, 15 maja 2006, 11:28

Roman napisał(a):a jak tam perspektywa egzaminu ustnego?


do tego jeszcze dalekoooo :P (całe szczęście :niepewny: )
jak narazie moja prezentacja leży napisana i czeka aż po nią sięgnę :P
a niemiecki... jak zwykle na żywioł :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Agunia » poniedziałek, 15 maja 2006, 11:29

Mariol napisał(a):Maturke z niemieckiego raczej można zaliczyć do udanych...


a jak Ci się podobał drugi arkusz?
jak dla mnie (i chyba w ogóle dla większości) był kosmiczny :?
reszta jak najbardziej w porządku
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Agunia » poniedziałek, 15 maja 2006, 13:58

ptaku napisał(a):I po ustny angielskim ;] Udało mi się uzyskać ładny wynik.

Agunia: Co prawda nie jestem Mariol, ale powiem Ci, że po 2 arkuszu byłem zmiażdżony nim - wyadawał mi się kosmiczny i nie byłem pewny prawie wszystkich odpowiedzi.

Ptasiek, ja przecież wiem - widziałam Twoją minę :P
no i gratuluję zdania angola ;) a nie wiesz jak rezta naszej klasy?
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Agunia » poniedziałek, 15 maja 2006, 14:04

ptaku napisał(a):Wszyscy zdali. :P


Hehehe to dlatego, że na koniec Pan D. dostał od nas kwiatki :P ;)
(nie będę mówić kto je wręczał :P )
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 15 maja 2006, 14:20

rozumiem wiec ze na agielskim ustnym zadnych rzeczy z kosmosu nie bedzie ? :) skoro wszystkim tak ladnie poszlo :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Agunia » poniedziałek, 15 maja 2006, 14:40

redlovebloodgirl napisał(a):rozumiem wiec ze na agielskim ustnym zadnych rzeczy z kosmosu nie bedzie ? :) skoro wszystkim tak ladnie poszlo :twisted:


mam nadzieję, że niemiecki też tak wypadnie... :niepewny:
wydaje mi się, że te ustne to tak ogólnie nie są takie najtrudniejsze (przynajmniej na podstawowym), ćwiczyliśmy trochę takich zestawów na fakultetach z niemca i nie było tak źle :) jak to powiedział pan od angielskiego: 6punktów każdy może zdobyć :)
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości

cron