Po prostu na teflonowej patelni obsmaż pieczywo lekko posmarowane masłem lub zmoczone wilgotnymi rękami (nie zlane wodą!)...nie potrzeba tostera...Mmmm... brzmi dobrze, ale nie mam jak zrobić grzanek.
[u]Dla tych, którzy lubią ryż
/u]
# Ryż ugotować (nie na sypko), pod koniec gotowania dodać sos(ja zawsze mrożę sosy ,które zostają po gulaszu, kotletach, pieczeniu kurczaka- jakichś mięsnych potrawach)
# Na patelni podsmażyć kiełbasę w kostce(parówki-jak kto woli) i cebulę
# Pokroić ogórki ,paprykę -z octu- i wrzucić to na patelnię do kiełbasy i cebuli.
# Dodać ryż i wymieszać wszystko razem.
# Dodać ketchup i Tobasco.....
Smacznego


